Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: CommanderZ_Atari01

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Ani netusite, jak me potesilo, kdyz jsem zjistil, ze slovo ATARI se sklada jen z pismenek, ktera se daji pohodlne zapsat do 4*3 site. Takovych zas tak moc neni :P

Zakladni model je vytvoren v Google SketchUp 6. Postwork byl udelan v Adobe PS CS2. Soubor s modelem i pracovni rendery o sirce 4000 px muzu dodat.

Omlouvam se za drobet vetsi velikost souboru. Je to bohuzel velky obrazek a navic jakakoliv JPG (nebo nedejboze GIF) komprese v takovych pripadech hrozne zabiji jemne barevne prechody.

Kdo by mel zajem o verzi na widescreen nebo verzi bez loga (ikdyz to staci zapatlat fickou v malovani. Rozhodne uznavam, ze se tam to modre logo nehodi), at hodi zpravu.

Doufam, ze se vam libi
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: CommanderZ_Atari01.png 
Zobrazení: 202 
Velikost: 880.4 KB 
ID: 3539  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

hmmm...taky pěknej kousek

Nováček Avatar uživatele R Peter R
    Registrace
    Mar 2008

Skús to logo "premaľovať" na červeno - bude sa tam oveľa viac hodiť Inak, super práca

Registrace
    Nov 2007

Vzdyt je cervene :O

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Vzdyt je cervene :O
    Asi myslí SHW. Pěkná práce.

Registrace
    Nov 2007

Aha. To bych mohl? To me taky napadl, ale nedovolil jsem si to. Jde ten obrazek updatovat?

Jinak diky za pozitivni ohlasy.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

tak toto je pecka, jednoduché, má to hlavu a patu a samozrejme Atari grafiku

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Aha. To bych mohl? To me taky napadl, ale nedovolil jsem si to. Jde ten obrazek updatovat?
    Normálně by wallpaper updatovat nešel, ale vzhledem k tomu, že se jedná o autorovu první účast a k povaze wallpaperu (a celkově zaměření tohoto kola, Atari rulez :-)), uděláme výjimku -> přesun do rozpracovaných.

Příště pls wallpapery, které nejsou zcela finální, dávejte do sekce "Rozpracované wallpapery" - doporučuji v podstatě vždy, protože když vidím připomínky k jednotlivým wallpaperům v poslední době, tak je lze jednoznačně označit za konstruktivní. Do hlavní uploadovací sekce se pak dávají už finální verze wallpaperů - po jejich zařazení je už nelze updatovat.

Jinak jsem taky pro to, aby logo SHW změnilo barvu z modré na červenou, aby ladilo. A trochu bych ho posunul od pravého okraje, teď je na něj moc nalepené a ruší tím. Každopádně dobrý nápad, dobrá práce

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

aj bez cerveneho loga je to dobre, teda skvelé to logo wallpaper neruši, ako tomu byva pri niektorych inych kuskoch.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Teď když se na to dívám - je trochu nešikovné, že prázdný prostor je v pravém dolním rohu, zatímco levý horní roh (a celkově levá část), kde typicky bývají ikony, je plná.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Normálně by wallpaper updatovat nešel, ale vzhledem k tomu, že se jedná o autorovu první účast a k povaze wallpaperu (a celkově zaměření tohoto kola, Atari rulez :-)), uděláme výjimku -> přesun do rozpracovaných.

Příště pls wallpapery, které nejsou zcela finální, dávejte do sekce "Rozpracované wallpapery" - doporučuji v podstatě vždy, protože když vidím připomínky k jednotlivým wallpaperům v poslední době, tak je lze jednoznačně označit za konstruktivní. Do hlavní uploadovací sekce se pak dávají už finální verze wallpaperů - po jejich zařazení je už nelze updatovat.

Jinak jsem taky pro to, aby logo SHW změnilo barvu z modré na červenou, aby ladilo. A trochu bych ho posunul od pravého okraje, teď je na něj moc nalepené a ruší tím. Každopádně dobrý nápad, dobrá práce
    Omlouvam se, nevsiml jsem si te sekce Rozpracovane nez jsem to postnul a dneska jsem se chystal pozadat nekoho, aby to presunul. Zkusim to jeste trochu vylepsit.
    Naposledy upraveno uživatelem CommanderZ: 07-04-2008 v 15:03

Registrace
    Nov 2007

Tady je updatovaná verze. To Atari jsem trosku zmensil a SHW jsem prebarvil na cerveno.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: CommanderZ_Atari01 copy.png 
Zobrazení: 123 
Velikost: 996.2 KB 
ID: 3595  

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

Logo SHW je niny moc fajne a wall je celkove hodne povedeny

Podobná témata

1. CommanderZ_Atari01