reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

podložka pod krysu

ICEBOSS (3435)|7.4.2008 21:00
tak... mam problem :)

Chtel bych si koupit nejakou podlozku pod krysu... Chci za ni dat tak 400, maximalne 500. Musi byt v cerne barve a nesmi nijak svitit a nesmi byt latkova. Zadny husty FPS nehraju, ale horsi nez stul by to byt nemuselo :). Jezdit po ni budu s Logitechem G5 a Logitechem B58.

Dival jsem se treba na http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42906 , mate s tim nejaky zkusenosti? Nebo jiny tipy/typy? :)
crasher.km (919)|7.4.2008 22:05
Mno já měl Steelpad 4D a na ní razera a nemohl sem si stěžovat. Je to fakt kvalitní podložka a když sem jí kupoval já,tak stála skoro 900kč. Navíc jsou k ní skaty zdarma ( já je tam měl). Dal bych jí tak 9/10 bodů
ICEBOSS (3435)|7.4.2008 22:31
hm... normalne bych si koupil nejaky sklo za litr, ale ted nejsou love... asi pujdu do toho steelpadu.
Woyta (284)|21.5.2008 09:38
4d taky doporuju. Na hrani je dobra a behem prace v aplikacich si na ni tak nemuzu stezovat. Zalezi jakou mas rad citlivost mysi. Aby ti nebyla mala.
Jinak dost se doporucujou qiip. Mel jsem ji na seznamu ale zrovna meli jen steelpad.

Jo a jakou mas mys? obycejnejsi mysi se s temahle podlozkama moc nemusej.
Dwarlin (93)|21.5.2008 10:03
Hmm, Steelpad 4D, kvalita....ja ju sice nemam a ani nemam v plane ju mat...ja mam niekolko podloziek, medzi ktore patri napriklad aj opracovany kus lestenej nerezovej ocele, s tou som v celku spokojny. Ale osobne sa priklanam k nazoru ostatnych, ak nechces moc investovat a za malo penazi chces vela kvality, tak kup Steelpad 4D...
crasher.km (919)|21.5.2008 11:22
já měl 4D asi 2 roky ...problém byl u ní jen snad v tom,že po 2 letech byla vybledlá ... na funkci to nemá vliv,ale když sem to bral na turnaje,tak to vypadalo jak .... :)
lubayys (278)|21.5.2008 11:57
Já mám celkem blbe zkusenosti se steelpad4D :(
Pouzival jsem mys MIE 4. Ze zacatku byla uplne v pohode, ale za cca pul roku se mi ten poprvch uplne vyhladil..zacalo se na ni usazovat takovy vrstvicky bordelu a musel jsem to porad cistit..pak jsem hral radsi na stole..ale je mozny ze to bylo tou mysi, nevim..
ted mam latkovou steel QCK + MIE3 a naprosta spokojenost.
Jimmyjek (123)|21.5.2008 19:20
Mám Exactpad a je perfektní za tu cenu. Jezdim na ní s G9, FPS hraju a spokojenost:)
crasher.km (919)|21.5.2008 21:45
QCK taky můžu jenom doporučit... sedí na stole jako přibitá,hladký povrch,nedrolí se okraje .....ale je to textil :(
pas!k (3765)|22.5.2008 07:04
Je to kapanek pres rozpocet je ale celkem mozny ze to bude nekde i levnejc nechtelo se mi hledat .. Razer EXmatch Vrele doporucuji hrat na tom muzes cokoliv odzkouseno jak na fps tak na ostatnim .. v kombinaci s deathadderem vynikajici vec .. proste poctivej kus zeleza :) Doslova
Michal Učeň (14)|4.6.2008 00:01
Razer exactmat je velmi dobrá, trochu mi ale u ní vadily menší rozměry. Osobně mám Steelpad S&S, která je sice plastová a trochu dražš(646 Kč včetně obalu - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35162), ale má velmi dobré skluzné vlastnosti a hlavně i odolnosti. Mám ji už cca 4 roky a i přesto, že hry už 3 roky nehraji nijak aktivně, využívám ji na běžnou práci a je přímo ideální. Trochu je nevýhodou hrubší povrch, který si u frekventovaného hraní vyžaduje použití mouse skatez.