Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Obnova smazaných oddílů na HDD

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Hele, ale nějaký soubory se obnovily. Zajímavostí je, že fotky do 30kB, mp3 jsou vůči sobě posunutý, takže jedna skladba začíná na konci jiného souboru, přičemž na začátku vlastního souboru je utnutá, a pak jsem zjistil, že jeden soubor displej.asm (assembler) má místo instrukcí informace o jedný mp3, jako autor, album, název skladby, přičemž je v úplně jinym adresáři... Netušíte někdo co to znamená? Jednoduchý soubory, především logy a textový jsou v pořádku. Nedalo by se ještě z toho něco vytáhnout? Protože ty data tam prostě jsou, jenom hrozně rozházený. Nemám co ztratit, už jsem je odsoudil, ale rád bych si na tom vyzkoušel nějaký možný záchrany.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Dobrý den .. mám podobný problém - Chtěl bych obnovit disk do původního stavu ... Měl sem windows 8 v novém notasu ale hry moc nejeli sekala se myš tak sem se rozhodl že přeinstaluju na windows 7 .. Dělal zálohu .. nebo spíš image disku v acronisu a přeinstaloval.. A ted když bych ho chtěl vrátit mi acronis píše chybu že to vrátit nejde .. Projel sem disk Testdiskem a nevím co znamenají ty chyby.. Rád bych ho dal do původního stavu každá rada by se hodila .. nerad otravuju ale už si nevím rady
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: tsd1.jpg 
Zobrazení: 148 
Velikost: 378.4 KB 
ID: 30618   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: tsd2.jpg 
Zobrazení: 157 
Velikost: 85.2 KB 
ID: 30619  
    Naposledy upraveno uživatelem juicyz23: 06-04-2015 v 09:00
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Obnova smazaných souborů z desktopu
    Od bluenite38 v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-04-2014, 08:31
  2. Obnoveni smazanych dat
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 12-08-2013, 10:35
  3. Obnova dat: Obnova dat na USB externim disku bez oddílu
    Od redfrog v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 30-12-2009, 23:09
  4. Obnova dat z hdd(neznámého oddílu)
    Od bodja v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-12-2008, 21:43
  5. Obnova poskozenych ci smazanych souboru
    Od Falcon v sekci Benchmarky a diagnostika
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-11-2006, 17:53