Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 43 z 103 PrvníPrvní ... 3341424344455393 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Total AMD Zobrazit příspěvek
    Pěkně udělany no tou plovoucí podloahou se netrap naštěstí není vidět přes ten přední kryt a co teploty jaky máš? oproti staré skříni?
    Ďakujem tak kedze som procesor trochu trapil aj na boxe tak pojdem postupne v zatazi
    box - 2,8GHz 69-70°C
    AC Freezer 7 Pro - 2,8GHz 59-61°C
    + toto - 56-57°C
    (skacu mi rozdielne °C na kazdom jadre tak udavam iba tu najvyssiu teda 1. jadra vid screen)
    a este pred upravou v systeme (no bez zataze iba tak) 46-48°C (ostatne jadra mali okolo 39°C)
    a teraz 41-42°C (ostatne jadra maju okolo 34°C)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Nepojmenovaný 1.png 
Zobrazení: 101 
Velikost: 13.3 KB 
ID: 9978  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

No, komponenty hezké... ale ty kabliky by chtěly trošičku pouklízet a schovat, pokud to jde.
    Naposledy upraveno uživatelem netopejr: 20-03-2009 v 20:11 Důvod: oprava textu

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od netopejr Zobrazit příspěvek
    No, komponenty hezké... ale ty kabliky by chtěly trošičku pouklízet a schovat, pokud to jde.
    No ono to uz asi ani nijak inak nejde vsetky kable mam prichytene a polovica (ta "nepotrebna") je natisnuta medzi lavou bocnicou a uchytmi na mechaniky robil som co sa dalo
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC00963.JPG 
Zobrazení: 129 
Velikost: 311.7 KB 
ID: 9984   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC00976.JPG 
Zobrazení: 135 
Velikost: 191.4 KB 
ID: 9985   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: DSC00977.JPG 
Zobrazení: 151 
Velikost: 335.5 KB 
ID: 9986  

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No ono to uz asi ani nijak inak nejde vsetky kable mam prichytene a polovica (ta "nepotrebna") je natisnuta medzi lavou bocnicou a uchytmi na mechaniky robil som co sa dalo
    Ha, tak to potom jo. To je tedy problém case. Já to mám ve své kapet jiné ... ( Antec P182).
    Ale jinak hezke. Pokud bude potřeba pošlu foto.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

TO: Kirk1
    od pohledu by se dal ten našponovanej placatej kablík táhnout pod MB
    pak kabel k přednímu audiu táhnou kolem 12cm outtake větráku kolem zdroje
    USBčka hodit pod kabel od zdroje nebo pod desku
    kabely ke grafice táhnout po levý(podled zepředu case) straně mechanik
    stejně tak napájení disku , když si tam přidal větrák, aby nemusel profoukávat klubo káblů
    dál napájecí kabel nacpat mezi pravou bočnici a mechaniky jestli se vejde
    z nepoužitých kabelů bych udělal "klubko" mezi mechanikou a zdrojem kde stejně žádný proudění není
    a jen tak pro potěšení oka káblík od freezeru nacpal pod MB (nebo do tý perforace) a káblík pro audio do grafiky někam pod ní

BTW nemáš doma šupleru by mě zajímalo jak silnej plech má ten case?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

IMHO ta neupravenost může být způsobená nezabalenou kabeláží zdroje už od výrobce. Enermax je na tom lépe. Ta samá case.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jo jo, tak nějak si to představuji jak by to mnělo vypadat.
    Já mám jinou case, a tak ten problém neřeším. Pokud už já musím něco updatovat, vždy se na to dívám z několika pohledů. A nevím proč, ale jsem maximalista .... Tak upřednostňuji bigtower, tedy se dívám na to aby vždy šlo vše "nepotřebné" schovat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Neni lepsi ty kabely k front panelu/usb tahnout spodem nez prostredkem bedny?

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Taky dobrý, ale já to upřednostňuji pokud je to možné schovat všechny kabely za panel kde je připevněna MB. Tedy mezi panel a bočnici.

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    TO: Kirk1
    od pohledu by se dal ten našponovanej placatej kablík táhnout pod MB
    No na tej foto sa to tak javí ale chýba mu takych 5-7cm a schoval by som ho uplne ale IMHO inak nejde (Teda MB dufam myslis Motherboard nie)
    pak kabel k přednímu audiu táhnou kolem 12cm outtake větráku kolem zdroje
    USBčka hodit pod kabel od zdroje nebo pod desku
    Velmi dobry napad
    kabely ke grafice táhnout po levý(podled zepředu case) straně mechanik
    stejně tak napájení disku , když si tam přidal větrák, aby nemusel profoukávat klubo káblů
    dál napájecí kabel nacpat mezi pravou bočnici a mechaniky jestli se vejde
    No to je to ze sa tam nevojde je tam taky vystuzovaci stlpik (ani zbytkove kable mi tadial nechceli prejst tak som ich musel dat popod viz obr1) a neprefukuje cez klbko kablov lebo ich mam nafest pritiahnute ku pravej bocnici na mechaniky viz obr2 (blbo to vidno je to fotene ce mobil bohuzial foatak nemam)
    biela - nepotrebne kable popod vystuz do zadu skryte
    cervena - potrebne kavle na MB GPU a vsetky su uchytene o tu "bocnicu" na mechaniky (dufam ze sa to da pochopit )
    z nepoužitých kabelů bych udělal "klubko" mezi mechanikou a zdrojem kde stejně žádný proudění není
    a jen tak pro potěšení oka káblík od freezeru nacpal pod MB (nebo do tý perforace) a káblík pro audio do grafiky někam pod ní

BTW nemáš doma šupleru by mě zajímalo jak silnej plech má ten case?
    Sorry nemam ale nie je to ziadna slava Kamarat ma coler master Centurion 532 a ten ma kvalitnejsie plechy ako mam ja.
Název: obr1.JPG 
Zobrazení: 157 
Velikost: 179.3 KB 
ID: 9987   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: obr2.JPG 
Zobrazení: 130 
Velikost: 335.5 KB 
ID: 9988  

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tak nas nenapinej a pochlub se

Jeste jsem nasel prispevek se starou a novou deskou + kabely k usb/panelu abych tu nemluvil do vetru...

PS: kabelaz od regulatoru neni videt vubec, takze fotka by byla jako noseni drivi...

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

to Kikr1: na tvém obrázku č.1 je vidět mezi panelem pro MB a šachtou pro mechaniky mezera cca. 3cm. Tam by nešlo udělat průchod pro kabely a jinak je vést pod tímto panelem? Pak by vycházeli jen konektory s nezbytnou délkou a jinak by byli schovány.
    Pokusil bych se pokud už tak to upravuješ case, upravit vedení kabliku od panelu ( USB ..., atd.) tak aby vedli mimo. Jak ukázak kolega viz. výše přízpěvek.

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od netopejr Zobrazit příspěvek
    to Kikr1: na tvém obrázku č.1 je vidět mezi panelem pro MB a šachtou pro mechaniky mezera cca. 3cm. Tam by nešlo udělat průchod pro kabely a jinak je vést pod tímto panelem? Pak by vycházeli jen konektory s nezbytnou délkou a jinak by byli schovány.
    Pokusil bych se pokud už tak to upravuješ case, upravit vedení kabliku od panelu ( USB ..., atd.) tak aby vedli mimo. Jak ukázak kolega viz. výše přízpěvek.
    IMHO skusit to kazdopadne mozem (to bol aj moj prvotny umysel schovat vsetky kable medzi bocnicu a panel na mechaniky hold smola chcelo by to tak 2cm na sirku viac bol by som vysmiaty) ono sa dost blbo manipuluje s tymy kalblami ako vidim Enermax to ma naozaj velmi dobre vyriesene s tymy kablikmi (aj ked som videl niektore zdroje ktore mali kable na zacvaknutie a teda si pouzil iba tie ktore si potreboval no a to by bol ideal ) skoda ze neurobili ten kablik k power reset a HDD aspon o 5-7 cm dlhsi imho to uz je ale zasa zalezitost aj MB kde ma tieto konektory ulozene.
    Naposledy upraveno uživatelem Kirk1: 20-03-2009 v 22:06 Důvod: Oprava textu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

tady phenom II co jsem skládal kolegovi
Název: IM000690.JPG 
Zobrazení: 172 
Velikost: 472.0 KB 
ID: 10005   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IM000692.JPG 
Zobrazení: 178 
Velikost: 419.3 KB 
ID: 10006  

Občasný diskutér Avatar uživatele amrtin
    Registrace
    May 2006

Tak já přispěju taky trochou vody do mlýna :http://image055.mylivepage.com/chunk...th%20karta.JPG .Takhle to sice dneska už nevypadá,ale stejně se chystám na novou case
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 24-03-2009 v 12:25 Důvod: obrazek zmenen na odkaz kvuli velikosti.

Strana 43 z 103 PrvníPrvní ... 3341424344455393 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  3. Vaše domácí síť. Pochlubte se.