Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 44 z 103 PrvníPrvní ... 3442434445465494 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 646 až 660 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jj, tak doufam, ze v te nove case nejak lip vyresis ty kabely (hlavne po prave strane)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele amrtin
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Jj, tak doufam, ze v te nove case nejak lip vyresis ty kabely (hlavne po prave strane)
    Tohle bylo focený ještě před zprovozněním sestavy,takže ty cablíky() vpravo jsou dnes pořešený,ale zbytek je ještě hustší-přibyly dva HDD a tv tuner,na g.k. už nejni kryt chladiče(měl tam bejt Thermaltakehttp://amrtin.webovastranka.cz/image/1747_počítač,ale šel zase dolu).A teď fakt přemejšlim nad hentou skriňou http://www.svethardware.cz/antec-pre...dred-two/25572.Sorry za ty slovní zkomoleniny .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Osobne bych volil toto http://www.svethardware.cz/recenze-c...kovy-obr/25720 nebo osvedceny Antec 182, v ty cos posilal odkaz je na muj vkus moc vetraku a kolotocariny...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Osobne bych volil toto http://www.svethardware.cz/recenze-c...kovy-obr/25720 nebo osvedceny Antec 182, v ty cos posilal odkaz je na muj vkus moc vetraku a kolotocariny...
    Sice je velice pěkná,ale já chci průhlednou bočnici a vzhledově se mi líbí asi nej ze všeho, co jsem na našem trhu viděl(samo,že to je velice subjektivní pocit a nikomu jej necpu ).
    A ta z tvýho odkazu je připravená na server a na vodníka a na to se fakt nechystám

Registrace
    May 2008

No nevim, soude podle prachu u ramek a chladice... Preci jen "cedniky" od Thermaltake (aspon myslim ze je to on) nebude tou spravnou cestou a s "deravym" Antecem to o moc lepsi nebude...

Registrace
    May 2006

[QUOTE=Richmond;232607]No nevim, soude podle prachu u ramek a chladice... Preci jen "cedniky" od Thermaltake (aspon myslim ze je to on) nebude tou spravnou cestou a s "deravym" Antecem to o moc lepsi nebude...
    Fakt je,že z prachu mám taky hrůzu-už teď s nim bojuju,bohužel před barákem(1.patro)je malé parkoviště a hned za nim pole,sice neorané(jakás takás louka),ale prach je tady můj nepřítel č.1.Čistim pravidelně filtry(case opravdu Thermaltake Swing)a vnitřek taky občas a počítám s tou novou case,že to bude to samý,né-li horší.

Registrace
    May 2008

...prave proto mam radsi "uzavreny" bedny, nejlepe jeste s dvirmkama... V deravych se horko tezko usmernuje vzduc tak, aby obtekal komponenty, nepouzivam intake vetraky, zaslepuju diry v bocnici (ted me nekamenujte, ale zkusil jsem cca pred rokem zahradnickou netkanou textilii a asi si to necham patentovat). Od te doby se boj s prachem zuzil na vysati spodku skrine + profouknuti gk.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: zahradnicka-netkana-textilie.jpg 
Zobrazení: 138 
Velikost: 93.8 KB 
ID: 10052  

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    ...prave proto mam radsi "uzavreny" bedny, nejlepe jeste s dvirmkama... V deravych se horko tezko usmernuje vzduc tak, aby obtekal komponenty, nepouzivam intake vetraky, zaslepuju diry v bocnici (ted me nekamenujte, ale zkusil jsem cca pred rokem zahradnickou netkanou textilii a asi si to necham patentovat). Od te doby se boj s prachem zuzil na vysati spodku skrine + profouknuti gk.
    Já zase asi zkusim průzvučnou látku co se dává do reprobeden

Registrace
    May 2008

Tu mam odskousenou (tenkou i tlusci pruzvucny molitan z Dexonu) - propousti vzduch i prach, pres zahradnickou to snad ani nenasava vzduch kolem prstu

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

IMHO nikdy nikdo netvrdil, že filtry ve skříních zastaví veškerý prach. Přeci jenom hodně částeček je už příliš malých. A cokoli použitého jako filtr, co zastaví i ty menší částice, musí logicky o dost víc omezovat průtok vzduchu. IMHO jde o rozumný poměr mezi průtokem vzduchu a účinností jeho filtrování. Mluvím o základním setupu skříně, tedy o tom co dostane uživatel v krabici. Ne o dodatečně upravené skříni. A neupravená uzavřená skříň (navíc s dvířky) nebude mít nikdy takový průtok vzduchu jako relativně otevřená. Je to o prioritách - chlazení nebo ticho a nebo zlatá střední. A ty filtry na to, jak jsou děravé, fungují velice dobře. Jen je potřeba je zhruba jednou za týden vyprášit a nezapomínat case také potom zavřít (jako já ).

Registrace
    May 2008

Tenkrat jsem dost pouzival ty plechovy (ACRyan), ale postupne jsem je nahrazoval tema uplne nejlevnejsima (Primecooler). Lidem, co chteji mit vpredu svitici vetrak to ale vadilo, takze pokud maji treba box s jemnym zebrovani davam aspon jeden na chladic cpu, nebo do bocnic - na ocisteni staci filtr sundat, vysat, popr. proplachnout pod vodou. Ale ze by se tim vyrazne snizilo chlazeni - to zas nee...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Na fotkách je sice ještě docela "bengál" v kabeláži, ale podařilo se mi to, více či méně dostat na stranu u průhledné bočnice. Jediné, co mi docela dělá problém v horní části skříně, je ten IDEčkový kabel, jelikož je hodně dlouhý mezi kontektory master/slave... Je to holt daň za opravdu velmi nemístné umístění konektoru na desce...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Moje PCtko 1.jpg 
Zobrazení: 180 
Velikost: 157.1 KB 
ID: 10056   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Moje PCtko 2.jpg 
Zobrazení: 176 
Velikost: 140.4 KB 
ID: 10057  

Registrace
    May 2008

Hruza a jeste vystavena! Ted nemyslim ten IDE kabel, ale vsechny ostatni... Ten intake ventilator je taky vcelku originalne uchycenej

Registrace
    May 2006

Takhle vypadal můj předchozí počítač.Samozřejmě bez jakéhokoli pokusu o úklid kabelů A s prachem jsem si taky hlavu moc nelámal
Název: PICT0353.JPG 
Zobrazení: 168 
Velikost: 515.4 KB 
ID: 10059  
    Naposledy upraveno uživatelem amrtin: 24-03-2009 v 14:20 Důvod: správa obrázku

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od amrtin Zobrazit příspěvek
    Takhle vypadal můj předchozí počítač.
    No a co ten současnej, s tim se nepochlubíš...?

Strana 44 z 103 PrvníPrvní ... 3442434445465494 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  3. Vaše domácí síť. Pochlubte se.