Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 58 z 103 PrvníPrvní ... 848565758596068 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 856 až 870 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

A nejspíš bych vyhodil ty prázdný šuplíky na disky, aby nebránily průtoku vzduchu z intake dál ke komponentům, který ten nasátý chladný vzduch potřebují..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    A nejspíš bych vyhodil ty prázdný šuplíky na disky, aby nebránily průtoku vzduchu z intake dál ke komponentům, který ten nasátý chladný vzduch potřebují..
    HDD bych pověsil na gumy do 5,25" pozice a vyjmul celý držák na pevné disky.

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    nakoľko o krátky čas sa moje komponenty presťahujú do novej case ...zalman gs1000 se
    Zdravim chlape, tuhle skříňku jsem si zhruba 3 mesícě zpět pořídil - a rád bych se tady pochlubil svými fotkami a dojmy, ale nemám to čím nafotit - pár fotek pořízených mám, ale je to bohužel jen z mobilu (nokia E65, 2mpix ale špatný; a HTC Hermes, 2mpix ale fotky taky nic moc). Každopádně bednu bych jenom doporučil, zvlášť pokud chceš zkombinovat ticho se solidním chlazením...

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    HDD bych pověsil na gumy do 5,25" pozice a vyjmul celý držák na pevné disky.
    Jak jsem psal, dělal jsem to pro známou, tak jsem tomu věnoval jen čas nutný k tomu, aby ty kabely moc nepřekážely. Jinak připomínky jsou dobré, na svém si ten hdd asi zavěsím. Jen překonat tu lenost.

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od KunNy Zobrazit příspěvek
    Zdravim chlape, tuhle skříňku jsem si zhruba 3 mesícě zpět pořídil - a rád bych se tady pochlubil svými fotkami a dojmy, ale nemám to čím nafotit - pár fotek pořízených mám, ale je to bohužel jen z mobilu (nokia E65, 2mpix ale špatný; a HTC Hermes, 2mpix ale fotky taky nic moc). Každopádně bednu bych jenom doporučil, zvlášť pokud chceš zkombinovat ticho se solidním chlazením...
    Jen to nafoť mobilem, já to taky blejsknul 6500 clasicem a celkem to újde, však pokud to nebudeš fotit v noci, jako tady nedávno někteří, tak se nic neděje

Neumíte to někde použít jako multicitace, všimnul jsem si toho pozdě a teď nevím, jak ten jeden odstranit a nechci to tu moc rozvrtat

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    Jak jsem psal, dělal jsem to pro známou, tak jsem tomu věnoval jen čas nutný k tomu, aby ty kabely moc nepřekážely. Jinak připomínky jsou dobré, na svém si ten hdd asi zavěsím. Jen překonat tu lenost.
    mi nevrav, že ten prídavný 4-pin do základnej dosky sa nedal natiahnuť poza tray a káble do front panelu určite tiež. Ale ináč celkom good, ono v tej Lancool-ke sa to upratuje celkom samo

Občasný diskutér Avatar uživatele Total AMD
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    A co tie kable? Nesli schovat, vyviazat?
    Je to v plánu už tu mám nachystané pásky i bužírku ale budu si teď kupovat novej zdroj tak ať zbitečně neplítvám

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    To by nešel jeden z nich pověsit na gumu do 5,25" šachty?
    Ještě nad nima je jedna 3,5" šachta ale není nějak důvod tam jeden z těch disků dávat telota u obou dvou málokdy přesáhne vůbec 35°C

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Total AMD Zobrazit příspěvek
    Ještě nad nima je jedna 3,5" šachta ale není nějak důvod tam jeden z těch disků dávat telota u obou dvou málokdy přesáhne vůbec 35°C
    Veset hdd na gumy je blbost, disky nemaji vibrace moc v lasce. Kdyz uz, tak pres nejakou redukci do 5a1/4 nebo rovnou do pouzdra. A vubec, pokud vyberes tichej disk, tak neni zadnej duvod nic nikam zavesovat

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    mi nevrav, že ten prídavný 4-pin do základnej dosky sa nedal natiahnuť poza tray a káble do front panelu určite tiež. Ale ináč celkom good, ono v tej Lancool-ke sa to upratuje celkom samo
    Neměl jsem prodlužku a nevyšlo to, chybělo 10cm, tak jsem to narval takhle,navic ten fron panel je má taky celkem krátké což mě překvapilo, ale bije to hned do očí co .
    Možná jsem tam měl nechat ten chaos normální a ani by si toho nikdo nevšiml

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Veset hdd na gumy je blbost, disky nemaji vibrace moc v lasce. Kdyz uz, tak pres nejakou redukci do 5a1/4 nebo rovnou do pouzdra. A vubec, pokud vyberes tichej disk, tak neni zadnej duvod nic nikam zavesovat
    Zavěšení HDD na gumu není nikterak nebezpečné. Copak s case pořád kýváš ze stranu na stranu ? Disk je tam umístěn de facto napevno, pouze nepřenáší vibrace na case. Nesmíš ovšem použít gumičku do vlasů, pak to blbost je.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Zavěšení HDD na gumu není nikterak nebezpečné. Copak s case pořád kýváš ze stranu na stranu ? Disk je tam umístěn de facto napevno, pouze nepřenáší vibrace na case. Nesmíš ovšem použít gumičku do vlasů, pak to blbost je.
    Prave naopak - kdybych kyval, mela by guma smysl. Jak rikam, je to v prvni rade o vyberu komponent (tzn. i case). Schvalne si zkus povesit mobil na gumu a pak do sveraku, ktery zpusob bude vic vibrovat?

Registrace
    Feb 2008

Přirovnávat vibrační vyzvánění mobilu k činnosti pevného disku je trochu nesmyslné. HDD nikdy nebude vibrovat takovým způsobem a uchycení na pevné gumě mu nijak neškodí. Navíc eliminuješ vibrace přenášené na okolní materiál. IMHO Vibrace způsobené samotnou činností HDD jemu samotnému neuškodí, neboť je konstruován, aby v takových podmínkách pracoval. Je to stejné, jako by jsi jej položil na stůl.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kevin00, Richmond
    ...
    Vy si nedate pokoj, co ?
    Nechte toho OT a vyreste si to laskave po SZ nabo na Skladce, diky.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Vy si nedate pokoj, co ?
    Fyzika nepusti
    Zaveseny na gume ? polozeny na stole

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Tak tady něco málo, ale špatně mi funguje fórum a přílohy prostě nepošlu, takže tady na imagehostingu:

Strana 58 z 103 PrvníPrvní ... 848565758596068 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  3. Vaše domácí síť. Pochlubte se.