Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 59 z 103 PrvníPrvní ... 949575859606169 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 871 až 885 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Proč tak našponovaný SATA kabel od HDD ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele KunNy
    Registrace
    Jan 2007

Ale, on to byl původně jiný záměr - že použiju 10cm sata kablíky kterých mám snad 5, jenže ve výsledku to není až tak dobré. Disk je v boxu a né v 3.5 pozicích, takže kabel je fakt našponovaný a asi ho vyměním za pěkně vyvázaný 30cm kabel. Jinak ta druhá strana ještě snad taky projde úpravama, ale všude po stranách tam je zapojených 5 120mm větráků takže to je vše docela na míru, včetně kablíku pro přídavné napájení CPU (8pin) a ATX 24pin vyšel přesně namíru..

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

pekne spravene, krajsie jak mam ja v mojej gs1000
    ale zase ty mas odpajatelne kable zo zdroja

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

5 větráků?? Prosimtě proč?? :-) Jinak uklizený je to hezky, to jo.... :-)

Registrace
    Jan 2007

No, jeden vyměněný Nexus ze zdroje, jedna Noctua z chladiče CPU (bohužel nejdražší a nejhlučnější ventilátor mého PC) a další 3 ventilátory v case na outtake - dva nahoře, jeden nahoře ve svislé pozici. Takhle jsem zkombinoval velmi tiché a přitom účinné chlazení. Jak už jsem psal - Noctua větrák na Noctue U12F už delší dobu nepříjemně hučí, resp už chce nejspíš promazat ložiska. Ale vše držím většinou kolem 800RPM, to zaručuje prakticky bezhlučný chod...
    Jinak teploty mám pěkné, při OC CPU na 3.5Ghz kolem 35° C na jádrech, při OC a undervoltu k 1.1V teploty jdou hodně pod 30°C... GK to samé, v idle teploty okolo 40° C.

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od KunNy Zobrazit příspěvek
    No, jeden vyměněný Nexus ze zdroje, jedna Noctua z chladiče CPU (bohužel nejdražší a nejhlučnější ventilátor mého PC) a další 3 ventilátory v case na outtake - dva nahoře, jeden nahoře ve svislé pozici. Takhle jsem zkombinoval velmi tiché a přitom účinné chlazení. Jak už jsem psal - Noctua větrák na Noctue U12F už delší dobu nepříjemně hučí, resp už chce nejspíš promazat ložiska. Ale vše držím většinou kolem 800RPM, to zaručuje prakticky bezhlučný chod...
    Jinak teploty mám pěkné, při OC CPU na 3.5Ghz kolem 35° C na jádrech, při OC a undervoltu k 1.1V teploty jdou hodně pod 30°C... GK to samé, v idle teploty okolo 40° C.
    neviem cim regulujes ventilatory,ale noctua cez zalman fan mate 2, ide na 650ot a malo by ti to uchladit...
    ak mas ventilator v zaruke skus ho reklamovat...mne po 2r aj 10mesiacov ide uplne v pohode..

moja skrinka a chladenie by malo byt o par stran dozadu aspon myslim (push a pull na procaku, 1x hore outake a 1 vzadu outake)

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

... jedna Noctua z chladiče CPU (bohužel nejdražší a nejhlučnější ventilátor mého PC) ...
    Nejhlučnější ? Máš nastavenu regulaci v BIOSu a nalepeny antivibrační pásky na chladiči ?

... 3 ventilátory v case na outtake - dva nahoře, jeden nahoře ve svislé pozici ...
    IMHO naprosto zbytečné mít 3 ventilátory na outtake. Min. můžeš 1 ventilátor na horní stěně case vyjmout.

Registrace
    Feb 2008

na druhej strane gs 1000 nema ziaden intake a najlepsie vysledky v chladeni su s 3x outake.
    da sa spravit este alternativa ktora mne vychadza najlepsie...pouzit jeden horny outake na pull na CPU. pre teba to je asi zbytocne s takymi teplotami jake mas ale pre niekoho nie...

napr dneska sa mi neroztocil zadny outake a isiel len horny ktory mam na cca 700ot
    vysledok +8st na CPU

Registrace
    Jan 2007

hawkeye9898: Je to všechno píchlé v Zalman ZM-MFC1. Ventilátor už v záruce není, asi to vyřeším koupi dalšího Nexusu, přece jenom těch 170 korun obětuju, btw tomu chladiči se nedaří špatně ani s vypnutou Noctuou - okolní větráky tahají dost.
    kevin00: Jde o to, že jak už jsem se zmíníl tak Noctua větráku nejspíš odcházejí ložiska a vydávají nepříjemný zvuk slyšitelný už od nízkých otáček, samozřejmě při nastavených max otáčkách se zvýší i aerodynamický hluk. Ventilátor mám manuálně stáhlý na cca 800RPM přes zmíněný Zalman ZM-MFC1, antivibrační pásky tam taky mám - problém je fakt IMHO v ložiskách ventilátoru.
    Když už jsme u toho, všechny ostatní větráky (Nexusy) jsou přichycené přes antivibrační držáky místo šroubků.
    Jasně, jeden větrák nůžu oželit - ale je tady otázka proč, když ho neslyším a tahle kombinace mi vytváří pěkný průvan. Spíše uvažuju o tom že odpojím úplně Noctuu z CPU a nechám to na těch 3 okolních větrácích, ikdyž ta U12F není nejvhodnější pro pasivní použití tak výsledky byly pěkné.
    Naposledy upraveno uživatelem KunNy: 05-10-2009 v 18:57

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Lian Li na svych strankach nabizi jako novinku toto-moc pekny a nic co by cesky clovek nedokazal vyrobit,me se to libi a urcite to pomuze pri poradku ve skrini,snad to nekomu pomuze v inspiraci

http://www.lian-li.com.tw/v2/en/prod...10&ss_index=19
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: SATA-LT90-4-b.jpg 
Zobrazení: 127 
Velikost: 129.5 KB 
ID: 13275   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: SATA-LT90-4S-b.jpg 
Zobrazení: 122 
Velikost: 130.7 KB 
ID: 13279  
    Připojené obrázky Připojené obrázky     

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Ja mam podobne udelany kably k prednim USB/FireWire/Audiu/FrontPanelu - z jednoho "tlustyho" vycuhuji tenci kably, vse ve flexu

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Ja mam podobne udelany kably k prednim USB/FireWire/Audiu/FrontPanelu - z jednoho "tlustyho" vycuhuji tenci kably, vse ve flexu
    foto by nebylo? urcite nejsem sam koho by to zajimalo

Nováček Avatar uživatele Bunik
    Registrace
    Mar 2008

Je to už dávno, ale zkoušel jsem rychle a levně odhlučnit HDD. Poněvadž PC byl na stole a drkotání disku mi rezonovalo celým nábytkem. Ty gumové podložky u Thermaltaku Armor Jr jsou na prd...

Mno a jediné co mě napadlo bylo vyprat ven klec disku a zavěsit ho na ....

...gumu od spoďárů.

Není to špígl nígl ESD ale fungovalo to perfektně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    foto by nebylo? urcite nejsem sam koho by to zajimalo
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=331 - ta tlusta "hadice" dole (to je fotka jeste s predchozi sestavou), dneska to vypada trosku jinak, ale uz se mi to nechce otvirat - musel bych utirat prach atd. - vzdyt to znate, ne?

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=331 - ta tlusta "hadice" dole (to je fotka jeste s predchozi sestavou), dneska to vypada trosku jinak, ale uz se mi to nechce otvirat - musel bych utirat prach atd. - vzdyt to znate, ne?
    jo tomu rozumim,pekny

Strana 59 z 103 PrvníPrvní ... 949575859606169 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06