Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 61 z 103 PrvníPrvní ... 1151596061626371 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 901 až 915 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Kotty Zobrazit příspěvek
    No, možná by to stálo za zvážení
    ja jsem vyndal celej ten drzak HDD ve stejne case a teploty na grafice v lete o 5C dolu,HDD mam o patro vyse v 3.5

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=37954

ale to uz jsi videl
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

sorrraaaac tu moju otazku som debilnejsie polozit nemohol ani ja som nechapal ked som po sebe cital..

otazka mala byt preco nemas otoceny zdroj dole teda aby vrtula nasavala zospodu...ze ci neodobera zbytocne vzdych grafickej

Občasný diskutér Avatar uživatele amrtin
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hawkeye9898 Zobrazit příspěvek
    sorrraaaac tu moju otazku som debilnejsie polozit nemohol ani ja som nechapal ked som po sebe cital..

otazka mala byt preco nemas otoceny zdroj dole teda aby vrtula nasavala zospodu...ze ci neodobera zbytocne vzdych grafickej
    Já mám taky zdroj dole a ten má tak malé otáčky že graf.kartě vůbec vzduch nebere

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    ja jsem vyndal celej ten drzak HDD ve stejne case a teploty na grafice v lete o 5C dolu,HDD mam o patro vyse v 3.5

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=37954

ale to uz jsi videl
    O tom jsem taky přemýšlel, ale na gumu se mi HDD věšet nechce a při běžném uchycení šroubky se bojím vibrací.
    Jinak ten tvůj case je moc pěkně upravený

Páč dole není žadný otvor, kudy by mohl ventilátor nasávat vzduch. A jak sem říkal, do skříně si řezat netroufám a ani nechci.
    Naposledy upraveno uživatelem Kotty: 19-10-2009 v 21:03

Registrace
    Jul 2009

Páč dole není žadný otvor, kudy by mohl ventilátor nasávat vzduch. A jak sem říkal, do skříně si řezat netroufám a ani nechci.

diky,scythe prodava drzaky na hdd, za 2 stovky,jako mam ja, ma gumove silentbloky,zadny vibrace nepocituji, naj tusim na 1disc a na 4,2modely

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58578
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38161

videl jsem spoustu fotek kde maj uzivatele skrine PC60F aPC7F a maj zdroj smerem dolu,takze by ten centimetr na nasavani vzduchu mohl stacit, ,ale jestli to funguje nemuzu posoudit, ja tam otvor mam od zacatku,a o zdroji naprosto nevim, zezadu vyfukuje uplne "studenej" vzduch, tudiz vetrak se toci na min otacky-ticho-naprosta spokojenost, akorat hlidat prach,nemam pc na zemi, takze to neni tak hrozny,ale prece jen nasava z venku,i kdyz pres filtr
    Naposledy upraveno uživatelem lexxxa: 19-10-2009 v 21:18

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Díky za tip. Akorát jsem se na to koukal na tvých fotkách a uvažuju o koupi.
    Co se týče zdroje, ten nechám radši tak, jak je. Ostatně teploty jednotlivých komponent jsou víc než dobrý (Magma to je dříč )

Registrace
    Jul 2009

Díky za tip. Akorát jsem se na to koukal na tvých fotkách a uvažuju o koupi.
    Co se týče zdroje, ten nechám radši tak, jak je. Ostatně teploty jednotlivých komponent jsou víc než dobrý (Magma to je dříč )
    ten drzak na 1 HDD prisroubujes normalne do predvrtanych der v case, ani nemusis vrtat, prace na 10min

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: K0802291425024921791555550764926.jpg 
Zobrazení: 105 
Velikost: 113.5 KB 
ID: 13428  

Registrace
    Jul 2009

@Kotty - docela by me zajimalo jak je na tom MAGMA z hlucnosti, vubec jak jsi snim spokojen, jsi prvni u koho ho vidim v akci

Registrace
    Feb 2008

ani antec P182 nema dole otvor a nasava len zo spodnej komory vzduch a je to v pohode..
    asi nebere zdroj moc vzduchu grafike,ale asi nejaky ten 1-2st by to boli...jasne zanedbatelne,len hovorim

Registrace
    Jul 2009

ani antec P182 nema dole otvor a nasava len zo spodnej komory vzduch a je to v pohode..
    asi nebere zdroj moc vzduchu grafike,ale asi nejaky ten 1-2st by to boli...jasne zanedbatelne,len hovorim
    IMHO i me prijde sympatictejsi kdyz zdroj dole tak vetrakem dolu,ale jen muj nazor(vsechny novejsi skrine Lian Li i Lancool uz tam ten otvor na nasavani vzduchu maji, u PC60F a PC7F na to asi zapomeli)

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

@Kotty - docela by me zajimalo jak je na tom MAGMA z hlucnosti, vubec jak jsi snim spokojen, jsi prvni u koho ho vidim v akci
    Magmu budeš musieť zregulovať, pretože produkuje aerodynamický hluk - proste má dosť veľký prietok vzduchu. Po zregulovaní je absolútne porovnateľná s ventilátormi noctua, čo sa týka tichosti .... Môžem len odporučiť, sám používam

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

ten drzak na 1 HDD prisroubujes normalne do predvrtanych der v case, ani nemusis vrtat, prace na 10min

Jj, jen škoda, že ho nemají v alfacompu (odkud budu kupovat nové LCD) a ani v žádném jiném (e-)shopu v okolí PCE. Přece jen platit 100+ poštovné u věci co stojí 2 kila... ;(

S Magmou jsem spokojen. Na max. otáčky je vcelku slyšet, ale žádné pískání či podobné pazvuky. Osobně ho mám zregulovaný na 1k RPM a nevím o něm. Přiznám se, že jsem se zatím nedostal k měření teplot, ale by vočko bych řekl, že se drží stejně jako s ventilátorem od Lian Li, který ovšem nepříjemně pískal. Na max. otáčky šel ze skříně chladný vzduch i při burnu. Bohužel nemohu porovnávat asi s největším konkurentem Magmy, Noctuou.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Magmu budeš musieť zregulovať, pretože produkuje aerodynamický hluk - proste má dosť veľký prietok vzduchu. Po zregulovaní je absolútne porovnateľná s ventilátormi noctua, čo sa týka tichosti .... Môžem len odporučiť, sám používam
    primo Magmu nebo ten peknej bilej svitici? tak nejak jsem pokukoval po vetrackach po zklamani s Xigmatekem tak se ptam,diky

Cluster je mooc hezkej
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: cluster_b.jpg 
Zobrazení: 107 
Velikost: 17.8 KB 
ID: 13434  

Registrace
    Feb 2008

IMHO i me prijde sympatictejsi kdyz zdroj dole tak vetrakem dolu,ale jen muj nazor(vsechny novejsi skrine Lian Li i Lancool uz tam ten otvor na nasavani vzduchu maji, u PC60F a PC7F na to asi zapomeli)
    ak mas intake tak ten vzduch sa ku zdroju dostane a prave mozno pomaha vytvarat vacsi prietok od predneho ventilatora...logicky zo spodu musi tahat vzduch a ak je skrinka dobre uzatvorena vytvory sa lepsi tunel medzi intake a zdroj a outake..sice teoria ale

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

primo Magmu nebo ten peknej bilej svitici? tak nejak jsem pokukoval po vetrackach po zklamani s Xigmatekem tak se ptam,diky

Cluster je mooc hezkej
    Priamo Magmu UCMA 12 .... štartuje už od cca. 4,5-4,8V, kdežto noctuy asi od 5,5-6V ...

Strana 61 z 103 PrvníPrvní ... 1151596061626371 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  3. Vaše domácí síť. Pochlubte se.