Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 98 z 103 PrvníPrvní ... 488896979899100 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,456 až 1,470 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Nováček Avatar uživatele Maňo
    Registrace
    May 2006

moja corsair carbide 500R a trocha netradične umiestnené SSD
    Naposledy upraveno uživatelem Maňo: 23-06-2012 v 11:52
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

S ventilátory opravdu netroškaříš. Jak to máš zregulováno a jaké jsou teploty?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Pffff, Noctua je přece nejlepší a nejtišší - regulovat nepotřebuje k tomu skoro kW zdroj (poslední dobou hodně in, obzvláště u těch co tvrdí, že nV tuze moc papinká + to ještě hodí na žábahosting Některýholt na něco nemaj buňky... 3820 to musí dávat pasivně jako prd...
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 23-06-2012 v 12:11

Registrace
    May 2006

včera som hodil na forko pretakotovania takú mini recenziu aj s nameranými teplotami v záťaži http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewt...6582037c95b976
    keď skriňa ponúka toľko pozícií pre ventilátory treba to využiť ale samozrejme to treba regulovať a je jedno či je to noctua alebo artic keď to ide na tých 600ot. tak je tiché snáď všetko ale keď to ide na 1200 tak je hlučné všetko. Všetko regulujem cez FAN Xpert+ okrem grafiky a zdroja samozrejme

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Maňo Zobrazit příspěvek
    ...keď skriňa ponúka toľko pozícií pre ventilátory treba to využiť...
    A na to jsi přišel sám nebio ti to řekl nějaký oddborník? Obecně platí: Keď sa to hreje tak sa musí pridať i7 950 nebo i7 2600k se dá uchladit pasivně (Aušus ukazuje teploty kolem 79, ale my blbečkové víme, že to kecá protže jsme si změřili teplotu (bezdotykový scythe, přesnost +/- 2 stupně v porovnání s voltcraftem za litr). Ne, ty jako nejchytřejší slovák to změříš v Everestu (mimochodem o slovácích si myslým svoje - půlka těch ***** umí akorát tak kecat, druhá půlka drží pysky a 10% z nich fakt něco umí - je to vtipný, ale je to tak)

Máňo
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 23-06-2012 v 18:02

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    A na to jsi přišel sám nebio ti to řekl nějaký oddborník? Obecně platí: Keď sa to hreje tak sa musí pridať i7 950 nebo i7 2600k se dá uchladit pasivně (Aušus ukazuje teploty kolem 79, ale my blbečkové víme, že to kecá protže jsme si změřili teplotu (bezdotykový scythe, přesnost +/- 2 stupně v porovnání s voltcraftem za litr). Ne, ty jako nejchytřejší slovák to změříš v Everestu (mimochodem o slovácích si myslým svoje - půlka těch ****** umí akorát tak kecat, druhá půlka drží pysky a 10% z nich fakt něco umí - je to vtipný, ale je to tak)

Máňo
    keď myslíš že corei 7-3820 na 4,3GHz uchladíš pasívne prosím chytráku chlaď si to, je jedno v čom som to meral také isté teploty mi ukazuje aj hw monitor, nevravím že tie teploty sú na 100% reálne ale to mi je tak úplne jedno

ps: ani nechci vedieť čo si teraz o tebe myslím ja
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 23-06-2012 v 18:02

Registrace
    Oct 2006

Richmonda musíš brát z rezervou. Co neuznává, to (často nevybíravým způsobem) odsuzuje.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Co neuznává, to (často nevybíravým způsobem) odsuzuje.
    Jj, přesně tak a obzvláště mám slabost pro zbytečnost, předraženou zbytečnost

A jinak je to přesně ono Noctua jako proč? Vymluvím ti jí opět nevybíravým způsobem (jsem na ní kurewsky vysazenej a stejně tak na cool usery jako ty - podívej se co jsi tam spáchal - nemáš tam lautr žádný zařízení, lempláckou vohnutou grafiku, kabely naflákaný jak ti přišly pod ruku, vůbec žádný zarovnání, svázání prostě nic) ale protože jsi ten nejchytřejší super oc kingoslovák tak jsi si to nataktoval na 4ghz, och jak jsi mocný díky noctue a 3 dalšíma nesmyslama . A jestli si myslíš, že ti ten teploměr na Asusce ukazuje správně tak jo, vymlouvat ti to nebudu (u mě je to 94 a cpu to odepíná při 112, venku z kejsu na ihs ovšem 54. Divný teploty co?) Používej tykev než začneš něco mlít, ju bobánku? Každej druhej tu narozdíl od tebe vložil víc energie do úprav než ty, naházet to do bedny umí každý vylízaný pako... To jen aby jsme si rozuměli jak to vidím já, pane "umim namontovat ssdčko tak abych zaplácnul dvě šachty na 5 a 1/4 tak se s tím vytáhnu" - nesmyslný, tupý, bez nápadu, neužitečný. Kdybys to aspoň dal zvenku pro případ že se v tom často vrtáš nebo tak něco ve stylu, který by tě nějak charakterizoval neřeknu ani Ň jenomže to né protože jsi asi na takový úrovni kdy namačkáš číslíčka v biosu a přečeš teplotu... Wow, sedim z tebe na zadku Jo chlapečku, máš toho ještě hodně před sebou...

PS: podívej se třeba na 16cmfana nebo robkyho (slováci, kterých je opravdu málo jak jsem psal výše) - skill trochu na jiný úrovni než ty za což si zaslouží respekt, ale to co tu předvádíš ty je bez nadsázky nic, vůbec nic. Jo holt něco si za prachy nekoupíš, ale hlavně že máš ten rypák nahoru
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 23-06-2012 v 16:21

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

tvl , richi , že ty si zasa bumbal ....
    ... áno, káble by sa ešte dali narovnať, aby boli rovnopravouhloneviemjak, ale zavadzajú takto niečomu?
    ... no že zabil 5 1/4 šachty - no a čo, aj tak tam nič iné nemá a ničomu to nevadí
    ... ad. noctua - za to že ich tam má, ešte nemusí byť všetko, čo si vymenoval. Btw. aj ja mám v case 5 noctuí (on tam síce má ešte 3 fany naviac) a máš pocit, že som kretén?neviditeľné pre Richmonda:dúfam, že nepovie áno

Radšej by som od teba počul, čo by si tam upravil, zlepšil ..... jasne, vyhádzať tie lúžovučké mršky atď ... to som ti zasa nahral

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Dal si do palice. Akorát to mělo opačný efekt, než bychom si přáli.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    ... áno, káble by sa ešte dali narovnať, aby boli rovnopravouhloneviemjak, ale zavadzajú takto niečomu?
    ... no že zabil 5 1/4 šachty - no a čo, aj tak tam nič iné nemá a ničomu to nevadí
    ... ad. noctua - za to že ich tam má, ešte nemusí byť všetko, čo si vymenoval. Btw. aj ja mám v case 5 noctuí (on tam síce má ešte 3 fany naviac) a máš pocit, že som kretén?neviditeľné pre Richmonda:dúfam, že nepovie áno

Radšej by som od teba počul, čo by si tam upravil, zlepšil ..... jasne, vyhádzať tie lúžovučké mršky atď ... to som ti zasa nahral
    Ne, nebumbal, moc vedro, až večer

ad Noctua... No proč jich je tam tolik je snad jasný - nefuní, proto je jich víc. A víc jich je tam proto, protože to číslíčko co si myslí že uklazuje teplotu nekecá a je přece lepší to nepokoušet a připlatit si abych to číslíčko měl logicky menšejší ne? A tak se teda někde vezme myšlenka, že když je todleto růžový drahý tak to je logicky i teda nejlepšejší. Samozřejmě když z toho vynechám fakt, že je tahle logika nelogická protože kecá jak to čidlo tak noctua a přejdu k jádru a položím si první otázku zda potřebuju mít teplotu takovou aby mě to udrželo přes 4GHz bez vypnutí (mimochodem fakt gratulace k těm 4.5GHz nebo kolik - ty woe to je extrémní výkon našeho slovenského kingotaktovače protože jak my, lamy víme, že ty intely fakt ne a ne nataktovat ) a zda je opravdu Noctua nejlepší tak musíš uznat že je to blaf jako prase rozšiřovaný řekněme méně zkušenými uživateli, kterým se můžu vysmát (čehož využívám a to často tím nevybíravým způsobem)

Ad kretén - no podívej, já mám dvě, zadara a ne v počítačový skříni. Jestli seš na tom stejně tak jistojistě kretén nebudeš - naopak mušíš bejt snad na tý samý úrovni jako Richmond Mimochodem je tu 37 stran (max. počet příspěvků na stranu) a on musí slyšet že ten černej kablík má dát do tý druhý chlopně... Jop, je to stopro zkušený uživatel - a jak praví, nepotřebuje přece vědět v čem to měřil a když má ta škryňa patnáct pozic pro větráky tak tam prostě budou... Pádnej argument, výborně. Hned si to na Vás dva někde vyzkouším, to budu mít ale úspěch

BTW vy si jako myslíte, že mám chválit někoho co do threadu Pochlubte se... nenahraje fotku (hodí jí na žábahosting) a flákne tam něco na co ani nehráb? Tak to jste si pánové dali do palic asi víc než já - zamyslete se nad tím, pánové...
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 23-06-2012 v 17:08

Obyvatel SHW Avatar uživatele Maxtor
    Registrace
    May 2006

A nebude to vsechno, co tady pises dano spise tim, ze je to normalni kluk, kterej si radeji zajde na pivo a za zenskejma ven, nez aby si doma honil pero nad tim, jak vypada zevnitr takova blbost jako pocitac..? Proste si slozil "ciste" PC z kvalitnich komponent a hotovo..
    Naposledy upraveno uživatelem Maxtor: 24-06-2012 v 02:21

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    BTW vy si jako myslíte, že mám chválit někoho co do threadu Pochlubte se... nenahraje fotku (hodí jí na žábahosting) a flákne tam něco na co ani nehráb? Tak to jste si pánové dali do palic asi víc než já - zamyslete se nad tím, pánové...

S těmito slovy bych se ztotožnil

Citace Původně odesláno od Maxtor Zobrazit příspěvek
    A nebude to vsechno, co tady pises dano spise tim, ze je to normalni kluk, kterej si radeji zajde na pivo a za zenskejma ven, nez aby si doma honil pero nad tim, jak vypada zevnitr takova blbost jako pocitac..? Proste si slozil "ciste" PC z kvalitnich komponent a hotovo..
    To je taky fakt na jednu stranu,ale když už se teda chlubí...........

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Tak tady moje PC Chvilka prace se stahovackama, skřin: http://www.bitfenix.com/global/en/pr...sis/merc-alpha
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1360.jpg 
Zobrazení: 227 
Velikost: 482.5 KB 
ID: 25208   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1362.jpg 
Zobrazení: 149 
Velikost: 649.4 KB 
ID: 25209   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1363.jpg 
Zobrazení: 185 
Velikost: 586.6 KB 
ID: 25210   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_1365.jpg 
Zobrazení: 154 
Velikost: 524.5 KB 
ID: 25211  

Registrace
    May 2006

aby mal Richmond radosť nahrám to sem a ujasním mu pár vecí:

-
    flákne tam něco na co ani nehráb?
    zostavu som si skladal sám za vlastnoručne zarobené prachy, to len aby si vedel

-jasne túto zostavu by som dokázal uchladiť v pohode aj s tým čo mala tá skriňa v sériovom vybavení, ale keď som ju chcel vybaviť tým čím som ju vybavil, nebol si práve k dispozícií aby som si od teba vypýtal povolenie

-tie noctua som kúpil preto lebo podľa testov nevyzerali vôbec zle, dajú sa regulovať od 300ot. a dá sa ich zapojiť viac na jeden kanál tak isto ako Artic F12 PWM čo bolo pre mňa dosť podstatné keďže som to všetko chcel regulovať cez dosku a nie cez prídavný regulátor. Samozrejme za dosť vysokú cenu kde tie 3 kusy ma stáli 63 libier čo už skoro dohnalo cenu skrine ktorá stála 85 libier. Videlo sami to už celkom dosť a oveľa lacnejšia alternatíva v podobe Arctic F12 sa cenovo nedala ani zrovnať ale čo prvý krát som si mohol dovoliť do PC zainvestovať trocha viac tak som si ich kúpil a vôbec tej kúpy neľutujem a keby sa mi chce dať ešte ďalších 60 libier za zvyšné 3 tak by som tam znova dal tie Noctua. Ak Richmond poznáš nejakú lacnejšiu alternatívu ktorá je na úrovni tých Nocta prosím, rád si tvoju radu prečítam. Apropo na tých Artic F12 PWM aj tak mierne počuť motor ako mierne klepe u Noctua nič také nepočuť.

-5,25" šachty proste nepotrebujem tak som tam spratal SSD a to aj preto lebo v originál košíkoch to držalo dosť biedne a získal som tým aj ničím nerušený prúd nasávaného vzduchu do PC, či to teplotám pomohlo to neviem, proste sa mi to takto páči a hotovo neviem čo na tom nechápeš
    - pokiaľ ide o káble na nič lepšie som zatiaľ neprišiel, to že som umiestnil SSD tam kde sú tak SATA napájací kábel k nim som tam inak dať nevedel

-pokiaľ ide o takt procesora a teploty ktoré som nameral, to isté a som nameral v evereste aj v hwmonitor a iný program sa mi už nechcelo hľadať aby som si to potvrdil ďalším a či to ten Asus ukazuje správne mi je úplne jedno podstatné pre mňa je že je to stabilne a procesor pri tých podľa Richmonda neskutočných teplotách podľa neskutočných informácií z Everestu nerobí throttling, bolo to stabilne aj na 4,6GHz a šlo by to možno aj viac ale sa mi s tým už nechcelo srať a nepotrebujem to hnať na samé hranice a preto mi stačí aj 4,3GHz a stačilo by aj menej ale takú radosť som už tebe Richmond robiť nechcel aby som to chladil skoro pasívne . Inú metódu merania teploty som ani nemal v pláne skúšať nič iné ani nemám a nebudem len kvôli tomu že ty neveríš tým teplotám v programoch, kupovať niečo aby som to zmeral inak

-padla tu zmienka o mojom skoro kW zdroji, je mi úplne jasné že toto by nakŕmil aj 500W zdroj, ale taký zdroj pokiaľ vydrží dokáže prežiť viac upgrade a nevylúčil som možnosť tam dať aj druhý grafiku, samozrejme by to potom chcelo Eyefinity

-a pokiaľ ide o to že som sa vôbec "pochválil" tým ako to mám spravené, tak potom načo tu je vôbec táto téma na fóre keď to tu niekto vie opi****ť

-Richmonde rád by som si pozrel tvoju PC skriňu, možno si sa tu s ňou pochválil možno nie ale celkom by ma to zaujímalo a tak isto by som rád pozrel robkyho skriňu keď Richmond vraví že to máš dobre

Ak máš Richmonde ešte nejaký problém ktorý by si so mnou rád prebral alebo nejaké tvoje rady v pohode si to prečítam ale cez súkromné správy a nie v tejto téme ktorá nato nie je ani určená
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: dsc2841p.jpg 
Zobrazení: 257 
Velikost: 1.33 MB 
ID: 25212  
    Naposledy upraveno uživatelem Maňo: 24-06-2012 v 12:30

Strana 98 z 103 PrvníPrvní ... 488896979899100 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24