reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s instalací cod4

J.B (4)|14.4.2008 22:25
Prosím o radu.
Při rvním spustění hry mi hra hlásí " Couldn't load image 'devfonts' ".
Má konfigurace je:Intel Core2 CPU 6400 @2.13GHz, 1,0GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB DR3,320GB HDD 7200ot.
Dík
hippouss (246)|15.4.2008 11:35
zkus prekontrolovat integritu souboru pres steam, to vetsinou pomohlo co sem slysel

btw. a co to hazi za error pred touhle hlaskou? Neni tam neco jako "Missing file..." jestli tam nechybi naky soubory bo tak neco...
J.B (4)|16.4.2008 00:02
dík za pomoc.
před tím se ptá:
It appears Call of Duty 4:Modern Warfare did not quit properly the last time it ran. Do you want to run the game in safe mode?

This is tecommended for most people. It will change your system settings but not your controls.
hippouss (246)|16.4.2008 12:37
a co pomohl ten chec integrity souboru pres stream?
tak kdyz ti nabizi tohle tak to muzes zkusit spustit v tom safe modu a pak prenastavit a zkusit spustit normalne
J.B (4)|17.4.2008 00:16
omlouvám se,ale jsem laik, kterého tato hra velmi zaujala. Prosím naveď mě podrobněji. Stačí má konfigurace na tuto hru?
Ďík
hippouss (246)|17.4.2008 00:27
no ja te naviguju dost poslepu, ma to jen bracha doma a pari to kamos, tak spis vzpominam na to, co sem pochytil, z notebooku sem to byl uz nucem smaznout...
no konfigurace... asi to bude trochu stradat na RAMkach, koukni co je doporuceny, ale kvuli tomu by to nemelo hazet error.
Koukni do programu jeslti tam mas shortcut na SAFE MODE a zkus to spustit pres nej a pak upravit konfiguraci hry.
Ten steam je programek na administraci hrani her pres net jako je prave CoD4 (mel by se nainstalovat primo s CoD4 pokud si to zamerne nezrusil...), necha sem tam zkontrolovat integrita souboru cili jeslti je vse vporadku pripadne to stahne novy veci bych rek, ale to uz budes muset dohledat sam, nevim jak to tam presne je :( ...jinak ti presneji bude muset poradit nekdo, kdo ma hru primo po ruce ;)
J.B (4)|18.4.2008 00:16
dík snad už to nějak zvládnu, dám vědět
hippouss (246)|18.4.2008 08:16
jasny klidne pisni, jedu na viken domu kde to ma snad jeste bracha instalnuty tak do toho kdyztak jeste kouknu ;)