reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rozdíly v rencenzích (průběh doby odezvy)

SmartMole (297)|27.9.2006 10:36
V nedávné době na konkurenčním serveru PCT (i když já ho jako konkurenci moc neberu, ale začínají se zlepšovat) zavedli stejnou metodu testování LCD monitorů jako zde na SHW a shodou okolností tam otestovali NEC 20WGX2, který byl zde už otestován. Koukal jsem se na graf průběhu odezvy a ten se poměrně od toho na SHW lišil. Ptal jsem se na to autora v diskuzi, ale ten jaksi se ne k tomu vyjádřit. Chtěl bych se tedy především zeptat pana Kovače: "Jak je to možné?" Je možné, aby dva kousky byly tak odlišné? Nebo je to chybou měření na něčí straně?

Předem díky za odpověď
Pavel Kovač (374)|29.9.2006 12:34
Bohužel nedokážu odpovedět, protože nevím jak pan Kuchař změřil výsledky (zda je měřil naprosto stejně jako já či nikoli). Každopádně na PCT mají znázorněn průběh odezvy 0-175-0 a je tam vidět, že nedochází k překmitu, v mém měření však k překmitu lehce došlo. Pokud si přečtete zahraniční recenze, zjistíte že k překmitu opravdu dochází. Tím samozřejmě nechci říct, že měření na PCT je špatné, jen je to celkem zvláštní.
SmartMole (297)|29.9.2006 16:34
A nemohl byste se pana Kuchaře, jako odborník odborníka, zeptat? Bylo by fajn mít v tom jasno! ;-)