Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: M-Box. První osobní datová skříň na trhu

eraser

Tak som si pozrel PR článok s názvom M-Box. První osobní datová skříň na trhu a trochu ma zaráža postoj firmy Micos, ak inzeruje tento zaujímavý výrobok a na ich stránkach absentuje akákoľvek zmienka o parametroch daných boxov.

Osobne by som si podobné riešenie chcel zakúpiť, keďže mám niekoľko aktívnych sieťových zariadení a kopu káblov položených na zemi za tlačiarňou. Lenže, ktorú si mám vybrať, a kde si ju mám objednať? Tieto informácie sa isto dajú získať priamo u firmy Micos, lenže o čom potom je ich webová stránka?

http://www.micos.cz/telcom/produkt/mboxobr.html

Dostal sa niekto k týmto M boxom, mali ste ich v rukách? Ako ich hodnotíte a viete udať ich parametre?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

čau,
    zcela náhodou jsem jedním z MICOSáků a M-BOX mi pod rukama prošel , pisnu email na obchod, ať s tím něco udělají

eraser

Výborne, díky moc... isto by to bolo pre Micos výhodné, pretože takto môže byť plno potencionálnych záujemcov sklamaných a odradí ich to.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Ja se treba hned sel kouknout na stranku vyrobku a mimo to, ze tam nejsou parametry, ale kde to koupit a za kolik? Vypada to, ze PR jelo trosku rychleji nez obchodni

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Ta cena by mě fakt zajímala ... snad nebude přemršťená

eraser

Tak je to aktualizované... http://www.micos.cz/telcom/produkty/m-box

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Tak je to aktualizované... http://www.micos.cz/telcom/produkty/m-box
    Hmm, tak opravdu dobra cena , docela se mi to libilo, ale za 1000 ? to by melo aji zpivat ...

eraser

Keby tie ceny boli s DPH, tak by to ešte ušlo, avšak momentálne je dosť šmejdový kurz Kč/Sk, takže ešte horšie. Podľa rozmerov by som to videl na M, to by sa mi zišlo.

Mimochodom, nápad sa musí oceniť, avšak neverím tomu, žeby tie skrinky museli stáť zrovna takéto sumy. Ak by to okopírovali rákosníci, tak to k nám budú voziť za pár kilo a pôjde o rovnaký materiál.

Inak, keď vyšla reklama na SHW, čo tak spraviť akciu pre registrovaných čitateľov...?

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Osobní vítězství
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 28-02-2011, 17:22
  2. Osobní přehrávač
    Od Hadejkoho v sekci Audio
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 14-02-2009, 00:11
  3. Jak pořizujete software pro osobní potřebu?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 15-11-2008, 16:13
  4. První THX certifikované projektory na trhu
    Od Architect v sekci Aktuality
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 20:59