reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaký program na úpravu videa?

Calabre (1)|17.4.2008 17:58
Ahoj, může mi někdo poradit, jaký optimální program na zpracování videa? Jestli Pinacle, Sony Vegas, nebo Ulead ? Kameru mám Panasonic.
PC: Intel Core2 Quad CPU Q6600@2,40 Ghz
2GB RAM
NVIDIA GeForce 8600 GTS

program v češtině! díky Martin
Salamander (6177)|17.4.2008 18:02
No, nejakou dobu uz pouzivam Sony Vegas a nemuzu si stezovat, jde podle me o velmi kvalitni program. Ale nejsem na tohle nejaky expert, takze jde spis jen o zkusenost, nez o radu ...:slug
crasher.km (919)|17.4.2008 18:48
Určitě Sony Vegas :) Záleží ale jenom na tom,co ti víc padne. Vegas by ti měl na 100% spolupracovat s Panasonicem ;)
Janyk1 (997)|17.4.2008 19:42
Já používám Pinnacle Studio (9 -> teď 11), no, ztěžovat si nemůžu, mě vyhovuje, ale pravdou je, že jsem jiný ani nezkoušel (vyjma Windows Movie Makeru :D). S kamerou Panasonic spolupracuje určitě, mam NV-GS21.
Z návrhů je koukám Pinnacle nejlevnější :)

- abych to tak nějak shrnul: svou práci odvede(názor běžného, ne moc náročného uživatele), Sony Vegas je také skvělou volbou, mrkněte někde (https://images.google.com/) na screeny, jaké prostředí (umístění ovládacích prvků, ikon...) vám bude více vyhovovat :)
Maximus12 (763)|17.4.2008 19:43
Tak ve škole jsme dělali v Ulead Media Studio - je to docela dobrej softík a umí toho hodně. Když si člověk zvykne tak myslim, že tam uděla v pohodě co potřebuje.
A jinak dělal sem i ve Vegasu a hold ten mě nepadl do oka, ale jde o to spíš, že sem byl nucenej se učit v Uleadech a ten Vegas mě pak připadal složitější. Ale jde jen o zvyk..

Jinak ono je celkem jedno v čem budeš střihat a uprovovat jak Ulead, Vegas tak Pinnacle sou prográmky v pohodě, nejlepší by bylo asi, aby sis je ozkoušel sám a dělal v tom co ti bude vyhovovat.