Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: Playstation2 vs PC

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Myslim si presny opak .. zalezi na tom jak chapes pojem hrani .. Pokud se budeme bavit o opravdovem hrani nejake hry ..ktera se hraj eonline .. ma nejake zebricky .. cupy , ligy atd je jasne ze k tomu se nejake smudlani singlovek na ps2 na ketrem si mimo to muzes jeste pustit cd nebo dvd nemuze ani postavit .. Pokud k tomu pripoctu to ze ti pc muze slouzit asi k dalsi miliarde uzitecnych veci ktere ti dost zasadne usnadni zivot tak uz se tu snad ani o nejakem porovnani neda mluvit .. Vem si treba mmorpg hry .. portaly .. a vubec deni kolem tech her .. ukaz mi jedinou ps2 hru ktera by mela nejakou masovou podporu jak hracu tak vyvojaru .. Osobne si myslim ze PS2 jsou proste vyhozene penize..
    no žádnou hru na PS2 ti extrémně nevyzdvihnu, protože jsem to držel jen párkrát v ruce
    Pokud tvá reakce byla na můj přízpěvek, tak jsem to asi špatně napsal.Spíše jsem se chtěl vyjádřit k tomu, že pořídit si v dnešní době např PS2, třaba použitou - není zas tak vysoká investice... a občas se to může hodit.
    Samozřejmně, jak píšeš, dnešní online hraní (MMORPG,...) je o něčem jiném. Nelze to vůbec srovnávat. Osobně tedy žádné RPG online nehraji, protože mi již tak teho málo času co mám užířá BF2142
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Reakce nebyla na tebe ale na prvni prispevek a vseobecne k tematu
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Playstation2
    Od SamecP v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-09-2008, 12:55