reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tvorba videa z her

Tico_BJ (44)|18.4.2008 16:02
Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jaký program byste mi doporučili na tvorbu videí z počítačových her. Nahrávám přes Fraps. Dosud jsem vše střihal a upravoval v movie makeru, ale přijde mi to tak trochu amatérské:) Jelikož bych chtěl dělat trochu lepší a hlavně efektnější videa:) Jaké programy používáte vy a které mi můžete doporučit?

Děkuji za vaše příspěvky
noegoncz (319)|20.4.2008 22:00
Čau,
zkus zaguglit a mrknout po Sony Vegas. Windows movie maker je dobrej, ale dost často (teda alespoň mě) padal, když jsem něco málo dělal.
crasher.km (919)|20.4.2008 22:08
rozhodně nenahrávej za hry,ale z vytvořených DEM! budeš mít větší kvalitu ;) Sony Vegas Studio je ideální na úpravu.

EDIT:nemluvě o tom,že když si nahraješ demo ze spec modu ,tak můžeš měnit postavy,místa .. pohybovat se kdekoliv,kdykoliv po mapě
noegoncz (319)|21.4.2008 08:09
no ono záleží v jaké hře :) já to používal zejména u starýho HL, kde dema nahrávat šli.Ale třeba u battlefieldu2142 dema sice jdou taky nahrávat,ale ne z pohledu první osoby.a tam nezbývá nic jiného než v realtime nahrávat z FRAPS do hrubého AVI.Na což doporučuji ukládat na disk v NTFS a mít opravdu dostatek volného místa. a ze zkušenosti taky doporučuji (pokud to lze) co nejčastěji videa kouskovat (start/stop při recordingu), protože právě ve zmiňovaném AVI se dostaneš víc než rychle na pomyslnou hranici 4GB,které jsou tuším pro fraps maximum.A to nemluvě o náročnosti na HW při hraní fps a zárověň ukládáni do AVI :)
Tico_BJ (44)|23.4.2008 09:19
Okej. Jelikož chci tvořit videa z MMORPG her, tak dema moc v úvahu nepřichází. Děkuji za rady, mrknu po Vegasu.

A stim Movie Makerem máš pravdu, taky mi dost často padal