Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: DVD-RAM system souboru RAW

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Zdravíčko. Koupil jsem si DVD-RAM a přes InCD jsem si ho naformátoval na system souboru INCD... ( neco za tim ) a vyzkoušel jsem jestli funguje. Bylo to v pořídku, dokud jsem ho nezačal formátovat ve Windowsech XP na FAT32. Formátování mi vyhodilo chbyu že nelze medium zformátovat a objevil se mi na něm system souboru RAW. Teď s tim diskem nemužu vůbec pracovat. Nenačte se mi jeho obsah a nejde zformátovat. Jestli někdo máte nějakou podobnou zkušenost, budu rád za každou radu. Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Zoidik
    Zdravíčko. Koupil jsem si DVD-RAM a přes InCD jsem si ho naformátoval na system souboru INCD... ( neco za tim ) a vyzkoušel jsem jestli funguje. Bylo to v pořídku, dokud jsem ho nezačal formátovat ve Windowsech XP na FAT32. Formátování mi vyhodilo chbyu že nelze medium zformátovat a objevil se mi na něm system souboru RAW. Teď s tim diskem nemužu vůbec pracovat. Nenačte se mi jeho obsah a nejde zformátovat. Jestli někdo máte nějakou podobnou zkušenost, budu rád za každou radu. Dík
    já bych to zkusil v Linuxu
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. BSOD, vadny disk RAW system souboru
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-06-2012, 14:01
  2. Přenesení souborů a nastavení,ztráta souborů
    Od doonio v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-10-2009, 20:54
  3. Reakcí: 3