reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DVD-RAM system souboru RAW

Zoidik (1405)|27.9.2006 15:28
Zdravíčko. Koupil jsem si DVD-RAM a přes InCD jsem si ho naformátoval na system souboru INCD... ( neco za tim ) a vyzkoušel jsem jestli funguje. Bylo to v pořídku, dokud jsem ho nezačal formátovat ve Windowsech XP na FAT32. Formátování mi vyhodilo chbyu že nelze medium zformátovat a objevil se mi na něm system souboru RAW. Teď s tim diskem nemužu vůbec pracovat. Nenačte se mi jeho obsah a nejde zformátovat. Jestli někdo máte nějakou podobnou zkušenost, budu rád za každou radu. Dík
Limoto (162)|27.9.2006 20:38
[quote=Zoidik]Zdravíčko. Koupil jsem si DVD-RAM a přes InCD jsem si ho naformátoval na system souboru INCD... ( neco za tim ) a vyzkoušel jsem jestli funguje. Bylo to v pořídku, dokud jsem ho nezačal formátovat ve Windowsech XP na FAT32. Formátování mi vyhodilo chbyu že nelze medium zformátovat a objevil se mi na něm system souboru RAW. Teď s tim diskem nemužu vůbec pracovat. Nenačte se mi jeho obsah a nejde zformátovat. Jestli někdo máte nějakou podobnou zkušenost, budu rád za každou radu. Dík[/quote]já bych to zkusil v Linuxu ;)