reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ikony na ploche - pozadie textu

Luoslav (124)|19.4.2008 18:14
Zdravim, mam mensi problem ako vacsina z vas :)
Takze tak je situacia, dostal som vyrus ktory mi porobil nieco s vzhladom, virus uz je prec ale za textom nazvu ikony je stale jednofarebne pole (vid. priloha). Skusal som to vypnut aj vo vizualnych nastaveniach ale nic sa nezmenilo (konkretne polozka "pouzivat tiene na menovkach ikon na pracovnej ploche").

Mate nejake napady ?____________________________Vopred dakujem.
bez_názvu.GIF
speedsnail (4876)|19.4.2008 18:18
Takze pokud toto nezabralo: (muze se hodit ostatnim)
1. Prave tlacitko na "tento pocitac" , polozka "vlastnosti"
2. Záložka "upřesnit" ,oddíl "výkon" stisknout "nastavení"
3. V seznamu najít položku "Použít stíny popisků ikon na ploše" a zatrhnout.
4. Použít a OK.

Zkusil bych jeste zmenit skin (napr z XP style na ten Win98), treba ho to donuti opravdu nacist vsechna nastaveni. Pripadne nejaky soft na zmenu stylů. Jinak docela zahada :)
hl.hl (1387)|19.4.2008 18:51
[QUOTE=speedsnail;114306]Takze pokud toto nezabralo: (muze se hodit ostatnim)
1. Prave tlacitko na "tento pocitac" , polozka "vlastnosti"
2. Záložka "upřesnit" ,oddíl "výkon" stisknout "nastavení"
3. V seznamu najít položku "Použít stíny popisků ikon na ploše" a zatrhnout.
4. Použít a OK.

Zkusil bych jeste zmenit skin (napr z XP style na ten Win98), treba ho to donuti opravdu nacist vsechna nastaveni. Pripadne nejaky soft na zmenu stylů. Jinak docela zahada :)[/QUOTE]

Je to jak pises. Pro jistotu jsem zkusil opacny postup a pruhledne nazvy pod ikonami jsou ted opravdu nepruhledne.
Luoslav (124)|19.4.2008 18:59
[QUOTE=Luoslav;114305]Skusal som to vypnut aj vo vizualnych nastaveniach ale nic sa nezmenilo (konkretne polozka "pouzivat tiene na menovkach ikon na pracovnej ploche").[/QUOTE]

Preklad toho co je v zatvorke z SK do CZ je "Použít stíny popisků ikon na ploše" ako spomenul speedsnail. Skusal som prepinat z vykonu na vzhlad a naopak, aj tie windows theme ale nepomohlo :(
kikloop (140)|30.4.2008 16:44
ak mas viacerych uzivatelov.. robi to aj ostatnym?? ak nie tak by mozno stacilo vymazat ten subor desktop.ini - aspon sa mi zda ze sa jedna o ten subor :)