reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DIMM DDR2 Transcend

fps (96)|27.9.2006 22:13
jake sou tyto ramm na přetaktování nebo vaše skušenosti značka mi nic neřiká (procesor C2D deska MB GIGABYTE 965P-DS4 P965 s775) DIMM DDR2 1024MB 800 TRANSCEND CL5 JM nebo DIMM DDR2 1024MB 800MHZ GoodRam PRO.
boboco (1987)|27.9.2006 22:32
Praktickou zkušenost s těmito moduly nemám, ale dle zkušeností s předchozími moduly DDR i DDRII od těchto firem si myslím, že ani jedny nestojí za nic. Budou na tom asi stejně jako ty moje Kingmaxy 800Mhz. Tj. budeš rád, že běžej na těch 800MHz:)
Lamak (96)|28.9.2006 14:09
No ja je ve firme jsem nucen montovat do sestav, protoze dodavatel moc jinych zancek nenabizi. GoodRamu se radsi vyhni, ale s Trnscendentem mam vicemene dobry zkusenosti (montujou je napriklad i do sestav v tsbohemii a zatim bez problemu). Davaji do nich i znackovy chipy od samsungu (do tech nejdrazsich) a jejich nejvetsi vyhoda je kompatibilita, protoze pokud nekdo prijde s PC ve kterym ma jednu ramku a ma podporu Dual Chanel, tak je problem sehnat druhou stejnou pamet, tak do doplnujeme tema a nidky nebyl problem. A navic maji dozivotni zaruku. A kdyz by jses rozhodl, ze je koupis tak ber bud s oznacenim standart, nebo samsung.