Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Yamaha DSP Factory DS2416 - podělte se o reference, jakou má cenu atd...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Při prolízání Aukra mě zaujala tahle nabídka:
    http://aukro.cz/item350883958_profi_...ry_ds2416.html

Značka Yamaha u mě v audio oblasti budí důvěru, takže uvítám jakékoliv názory na tenhle kousek - hlavně co se kvality zvuku týče. Něco mi říká že zvukovka která kdysi (podle recenze na kterou prodejce odkazuje) stála 800$ by měla Audigy/X-FI nebo M-Audio Revo kvalitou výstupu totálně rozcupovat. Kolik je podle vás její reálná cena?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Kdybych měl v peněžence peníze,tak tam přihodím...No...karta má asi tak 10-12 let života.Takže nějaké opotřebení tam určitě bude.Normální uživatel jí ale určitě nevyužije.Ty máš docela kvalitní repro,takže tobě by se asi mohla šiknout...Ale spíš bych jí doporučil někomu,kdo na PC tvoří nějakou hudbu...třeba to jsi i ty

No a co jsem koukl na eBay,tak tam ji mají za 123$ = cca 1650Kč.Ale dostaneš k ní i 2x přední panel.

Všechny zvukovky od Creativu roztrhá na kusy,to je jasné...a M-Audio asi taky

//nicméně to staří mi vrtá hlavou...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Hudbu zrovna netvořím, ale že má karta možnosti který nevyužiju mě mrzet nemusí jestli bude mít lepší zvuk než cokoliv co si můžu dnes za pro mě přijatelné peníze koupit. Co se týče stáří - má tam co degradovat krom kondíků?

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Ano, dělali to jen okrajově...mám od nich kodek na jedné stařičké ATX desce (asi jedna z vůbec prvních od Intelu ), pak se na to vybodli a přenechali tenhle trh konkurenci...

Podobná témata

1. C: NetBeans: undefined reference to ...
    Od typek.cz v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2012, 21:20
  2. Yamaha YHT-S401
    Od Mishack v sekci Audio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-02-2012, 21:00
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2010, 15:19
  4. Jakou kvalitní desku za dobrou cenu na AM2+?
    Od kody0308 v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 11-11-2009, 00:03