reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Yamaha DSP Factory DS2416 - podělte se o reference, jakou má cenu atd...

elpsycho (1602)|20.4.2008 20:05
Při prolízání Aukra mě zaujala tahle nabídka:
http://aukro.cz/item350883958_profi_zvukova_karta_yamaha_dsp_factory_ds2416.html

Značka Yamaha u mě v audio oblasti budí důvěru, takže uvítám jakékoliv názory na tenhle kousek - hlavně co se kvality zvuku týče. Něco mi říká že zvukovka která kdysi (podle recenze na kterou prodejce odkazuje) stála 800$ by měla Audigy/X-FI nebo M-Audio Revo kvalitou výstupu totálně rozcupovat. Kolik je podle vás její reálná cena?
...No...Name... (586)|20.4.2008 21:19
Kdybych měl v peněžence peníze,tak tam přihodím;)...No...karta má asi tak 10-12 let života.Takže nějaké opotřebení tam určitě bude.Normální uživatel jí ale určitě nevyužije.Ty máš docela kvalitní repro,takže tobě by se asi mohla šiknout...Ale spíš bych jí doporučil někomu,kdo na PC tvoří nějakou hudbu...třeba to jsi i ty:)

No a co jsem koukl na eBay,tak tam ji mají za 123$ = cca 1650Kč.Ale dostaneš k ní i 2x přední panel.

Všechny zvukovky od Creativu roztrhá na kusy,to je jasné:p...a M-Audio asi taky:cry:cry

//nicméně to staří mi vrtá hlavou...
elpsycho (1602)|20.4.2008 23:13
Hudbu zrovna netvořím, ale že má karta možnosti který nevyužiju mě mrzet nemusí jestli bude mít lepší zvuk než cokoliv co si můžu dnes za pro mě přijatelné peníze koupit. Co se týče stáří - má tam co degradovat krom kondíků?
Pavel Boček (4169)|21.4.2008 20:39
Ano, dělali to jen okrajově...mám od nich kodek na jedné stařičké ATX desce (asi jedna z vůbec prvních od Intelu :)), pak se na to vybodli a přenechali tenhle trh konkurenci...