Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Jakého výrobce pevných disků upřednostňujete?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hippouss Zobrazit příspěvek
    na SSD asi bude jeste dost brzo, ale mozna to taky vyresim jednoplotnovym diskem, jeste neco poctu a uvidim podle financi
    Co jsem teď slyšel, tak s SSD je trochu problém se spolehlivostí. Taky je vidět, že se bláznovství kolem trochu uklidnilo...
    Takže bych ještě počkal, jak to prověří čas...
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Preferuju Samsungy a Western Digital. Právě dnes jsem prodal svůj starší 120GB Samsung a neměl jsem s ním jediný problém. Nyní mám v kompu dva WD (pár měsíců starý 3200AAJS - ten jsem vzal omylem, chtěl jsem AAKS, ale aspoň jsem ušetřil dvě stovky) a 6400AAKS. Výkon solidní, hlučnost trochu horší. Byl jsem zvyklý na velký hluk ventilátorů, teď mám tiché PC a po několika letech jsem opět schopen slyšet pevné disky. Nemůžu si zvyknout.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Nikdy jsem neměl problém s Hitachi (i když to ještě byly IBM), s WD a Seagaty mám zkušenosti tak do roku 2000.
    Teď jsem v rámci ztišování PC koupil Samsung HD322HJ a pokud nechytne syndrom předčasného úmrtí, mám novou oblíbenou značku. Rychlost a ticho.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Dlouhou dobu vlastním Seagaty, jsou sice spolehlivé (starý známý 20GB v koženkovém obalu např. spadnul za provozu ze stolu a OK), ale hlukem jsou na tom dost špatně celou dobu (vlastně neznám jediný tichý Seagate ). Napříště mám vyhlídlý WD z edice GreePower, ale možná nakonec kvůli předčasné investici do PC pořídím Samsung (kvůli výkonu), jinak by šel WD na data a Raptor na systém/instalace.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

hmmm, tak právě mi udělal pá pá první Hitachi. Absolutně bez varování. Lup, lup, lup, lup, lup,...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Co moje skusenosti s HDD pametaju, tak najlepsie su s WD, Seagate som tiez uz mal v ukach, ale zdali sa mi dost "hlucne" ani nie tak hrkotanim pri praci s diskom, ale vysokymi tonmi pri prevoze, Hitachi tiez stoja za nieco, ale zas su hlucnejsia, Ja osobne preferujem WD (vsetko moje osobne skusenosti + subjektivny nazor... )

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. NAS server od jakého výrobce používáte?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-08-2011, 17:35
  2. Radeony: 4770, od jakého výrobce?
    Od Suprak v sekci Grafické karty
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 11-01-2010, 11:01
  3. Používáte grafickou kartu s GPU jakého výrobce?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-12-2009, 20:44
  4. Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 23:21
  5. [B]Kontrola pevných disků[/B]
    Od venousx v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-03-2009, 08:25