reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: nefunkční LCD u notebooku Acer Aspire 5715Z

Neregistrovaný (0)|21.4.2008 23:30
Jméno tazatele: jawoka

Znění dotazu:
Ahoj, mam tyden novy Acer Aspire 5715Z, pokud prehlednu, ze bez aktualizace BIOSu na nejnovejsi verzi 1.33 se mnou vubec nekomunikoval a nebylo mozne nainstalit ani OS (behem 5-ti minut se prehral a sam vypnul, v tu chvili se na nem dalo varit kafe - po aktualizaci pohoda jazz), tak ted po tydnu se na obrazovce na chvili objevily bile prouzky a rozsypana grafika, that is all. Pokud se pichu na externi LCD, vse je ok, ale na interni LCD funguje po teto "havarii" pouze podsviceni (jde i regulovat funkcnimi klavesami :-)). Vse prislo necekane jak podzim do Krusnohori. Nevite nekdo, co f tim? Prozatim disk namacknut do jineho notebooku, kde je vse ok, coz je mi ovsem na 2 veci.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
GNU/Linux - UBUNTU 8.04, komplet funkcni veskera integrovana zarizeni. Diky bohu :-)
kane.shw (1231)|21.4.2008 23:40
...a co na to reklamační oddělení? ;) Pokud to máš koupeno řádně přes net, tak máš 14 dní na to, abys to mohl bez udání důvodu vrátit a peníze dostal zpět.

Ntb vrátit a volit jinou značku!
Neregistrovaný (0)|22.4.2008 00:26
Ale ja jsem sakra ženskáááá! Jelikož ten notebook potřebuju NUTNĚve středu tak ukradnu manželův, ale se svým diskem (naštěstí jsou oba povolný a výchozí nastavení jim nedovolí odporovat), pak to teprv vyřeším. Jen jsem myslela, jestli někdo nebojoval s podobným problémem a nema fofr řešení.
Neregistrovaný (0)|22.4.2008 00:28
Btw o zn. nejde, když ještě beruška jela, měly jsme se rady