Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Sestavy, notebooky a PDA: nefunkční LCD u notebooku Acer Aspire 5715Z

Neregistrovaný

Jméno tazatele: jawoka

Znění dotazu:
    Ahoj, mam tyden novy Acer Aspire 5715Z, pokud prehlednu, ze bez aktualizace BIOSu na nejnovejsi verzi 1.33 se mnou vubec nekomunikoval a nebylo mozne nainstalit ani OS (behem 5-ti minut se prehral a sam vypnul, v tu chvili se na nem dalo varit kafe - po aktualizaci pohoda jazz), tak ted po tydnu se na obrazovce na chvili objevily bile prouzky a rozsypana grafika, that is all. Pokud se pichu na externi LCD, vse je ok, ale na interni LCD funguje po teto "havarii" pouze podsviceni (jde i regulovat funkcnimi klavesami :-)). Vse prislo necekane jak podzim do Krusnohori. Nevite nekdo, co f tim? Prozatim disk namacknut do jineho notebooku, kde je vse ok, coz je mi ovsem na 2 veci.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    GNU/Linux - UBUNTU 8.04, komplet funkcni veskera integrovana zarizeni. Diky bohu :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

...a co na to reklamační oddělení? Pokud to máš koupeno řádně přes net, tak máš 14 dní na to, abys to mohl bez udání důvodu vrátit a peníze dostal zpět.

Ntb vrátit a volit jinou značku!

Neregistrovaný

Ale ja jsem sakra ženskáááá! Jelikož ten notebook potřebuju NUTNĚve středu tak ukradnu manželův, ale se svým diskem (naštěstí jsou oba povolný a výchozí nastavení jim nedovolí odporovat), pak to teprv vyřeším. Jen jsem myslela, jestli někdo nebojoval s podobným problémem a nema fofr řešení.

Neregistrovaný

Btw o zn. nejde, když ještě beruška jela, měly jsme se rady

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: nefunkční klávesnice
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-12-2012, 11:32
  2. Sestavy, notebooky a PDA: bluetooth do acer aspire 5100
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-05-2009, 19:46
  3. Sestavy, notebooky a PDA: Nefunkční klávesnice