Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 71

Téma: Víkendová diskuze: Jste na svém počítači závislý?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Palec123 Zobrazit příspěvek
    Na druhou stranu znám několik lidí co se seznámili přes ICQ, tak možná jednou..
    Kdyby jen pres icq .. znam pripad kde se par seznamil primo ve hre a je z toho manzelstvi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Máš pravdu. Lovce dinosaurů jsem si půjčil v půjčovně a nebyl jsem z toho vůbec nějak unešenej nebo tak, takže si v sobotu pustím buď DVD, nebo nějakej jinej film, ale tuhle bláznivinu určitě ne.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Závislý asi nejsem,i když jsou počítače mým koníčkem již dlouho.Klidně odjedu ne dovolenou bez počítače,ale i bez televize a rádia.Chce to někdy vysadit.Asi je to dáno mým vyšším věkem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Trávím u PC minimálně 8 hodin denně, vyřídím desítky mailů týdně, v jednom kuse jsem online, stále mám zapnuté YouTube, když se to rozbije, tak neudělám ani ň. Ta práce je hrozná.
    Doma jinak spíš nějaké filmy a když mě to nebaví, tak si pustím obvykle Hitmana Blood Money a hledám nové postupy. Nebo si dám neviditelnost a vyvraždím celou mapu Příp. upravuju a retušuju fotky. I když teď jsem si pořídil Photoshop, tak se učím jeho ovládání a funkce atp.

Jinak na dovolenou jsem si vzal jen mobil, kterým jsem jenom oznamoval, že jsem v pořádku, takže byl zapnutý max. 3min denně a to se nepočítá

Horší je to se závislostí na foťáku. Když ho na nějakou akci zapomenu vzít, tak mě to štve, ale jinak jsem v poho.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od filipek Zobrazit příspěvek
    hmm... to az takto moze narusit spolunazivanie ludi? Ci to je len kvapka v mori dovodov?
    U zien sa na rozvod najde velmi vela dovodov...vzdy si nejaky dovod najdu...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

jsem závislý a hodně v průměru 12-15 hodin denně...

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

No vdzdy jsem si myslel ze nejsem ale jsem,to jsem zjistil naposled kdyz vypli elektrinu a ja byl celej vecer bez pc a ve vsedni den se mi do hospody jit nechtelo.Na pocitaci stravim nejvic casu sledovanim serialu (lost,heroes,PB,IT crowd,futurama,simpsonovi nebo pratele),delam wally v PS a docela casto hraju i wolfa pak obcas shlednu nakej ten filmek,k uceni pouzivam pouze pc,sesity uz nevedu hodne dlouho....kdyz si to takhle sepisuju tak koukam ze bych to mel asi fakt trosku omezit

Nováček Avatar uživatele Gianelle
    Registrace
    Feb 2008

Nedám bez něj ani ránu a když příjdu ze školy a neslyším větráček mého miláčka, jsem nesvá. Je zapnutý prakticky nonstop, ale moc času u něj neprosedím, záleží na tom, jestli se chci jen "bavit" (rozumejte bezcílné surfování po netu nebo jakoukoliv práci v rámci volnočasových aktivit - grafika, hudba, literatura ...) a nebo "pracovat" (věci do školy, referáty, seminárky, projekty, učení). Za závislost bych to nepovažovala, umím si říct "dost" a navíc mám spoustu dalších zájmů. Na kolo můžu jenom, když je hezky, na lyže jenom, když je sníh, bižuterii můžu dělat jenom, když mám nápad a inspiraci, do hospody nebo na pařbu jdu jenom když je s kým, zatímco u compa můžu sedět i za jakékoliv jiné situace, proto když mám příležitost věnovat se jiným zájmům, využiju ji. A na dovolené mi počítač nijak nechybí a mobil si beru jen "kdyby náhodou", za to s sebou vždycky tahám svou "mobilní hudební aparaturu"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

jsem co ted ?!

vstanu, sednu k pc ktere ani nevypinam a musim neco mackat mackat mackat

jsem nekde mimo domov, vidim u kamose PC ci notas a hned bych tam neco mackal mackal mackal

.
    .
    .

Bumerang

Já osobně na počítači závislý jsem tak napůl. U pc trávím tak cca 2 hodiny denně a to většinou na internetu, hledáním novinek ze světa počítačů, prozkoumáváním linuxu atd.

Ale řekl bych, že míra závislosti je přímo úměrná s kvalitou hardware.

Burney

musim uznat že zcela.. v práci na něm dělám, doma pařim WoW nebo sgwg.net (mnohdy obojí najednou) ... bez internetu bych asi umřel

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Při příležitosti tohoto threadu jsem si vzpomněl na památnou větu jednoho kamaráda, který svým rodičům obhajoval dlouhé hodiny které trávil u PC: "Já nejsem závislý, já můžu kdykoliv přestat!"

No neni už to taková krize jako před několika lety (CS, DoTA, youtube), ale i tak trávim u PC víc času než bych sám chtěl. Takže sem závislý, ale snažim se s tim něco dělat

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Ty vaďo .....James008 mě dostal.
    A co se mě týče .... jsem závislák, ale nepřiznávám si to. Žena mi to ale často připomíná a chce, abych se tak cítil.
    Na počítači se ale převážně šťourám v OS a hardwaru, hltám všechny možné články a novinky na poli IT a snažím se, abych nebyl za pár let jen tupým přihlížejícím, až budou moje děti potřebovat něco vysvětlit, nebo s něčím poradit, protože počítače už jsou nedílnou součástí našeho života a budeme na nich všichni, ať chceme nebo ne, čím dál víc závislí.
    A když večer všechno utichne a prďata usnou, vyvraždím půlku světa v nějaký vychytaný gamese, což žena komentuje od svých oblíbených seriálů slovy "Měl by ses jít možná s někým poradit, miláčku."..... Myslí tím zřejmě člověka zvaného psychiatr. (Ale já vím, že jsem normální.)

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

No tak jsem zapnul Evropu 2 (neberte to jako reklamu , poslouchám to jako podkres při práci, když mě nebaví měnit metalová CD :-)) ) a slyším znělku Vyndej to. No a dnešní téma "Na čem nebo na kom jste závislí?" . Tak, kterej SHWčkař tam zavolá?

EDIT: nebo je zde nějaké tajné propojení E2 a SHW
    EDIT2: nebo někdo z E2 čte SHW

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

zavislej? ...no mozna tak torcu na stredni...
    ted sem spis zavislej na internetu a celkove dostupnosti informaci pres nej a to hlavne diky VS a mobilite.

na stredni kdyz byla hodne nuda ta ksem se uchyloval k PC, ted na VS kdyz vysetrim volny cas tak PC primarne prednost fakt uz nedam...

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Skřítci v počítači
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 14-08-2012, 18:37
  2. Víkendová diskuze: Televize v počítači?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 17-10-2011, 00:14
  3. Víkendová diskuze: Zkusili jste už 3D?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 30-08-2010, 23:30
  4. Víkendová diskuze: Přežili jste Apríl?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 07-04-2009, 11:09
  5. Víkendová diskuze: Jste workoholik?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 05-08-2008, 13:46