reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TCP a UDP pod Win Vista

JornLande (25)|26.4.2008 14:24
Zdravíčko. Mám červstvě Win Vista Home Premium 64 bit, antivir a firewall ESET smart security a potřebuju rozchodit předávání TCP a UDP portů. NA starym kompu s Win XP no problemo, v modemu tedy chyba není. Ve firewallu jsem vypnul všechno možný blokování portů, dokonce sem special vytvořil pravidlo, aby povolil všechnu komunikaci eMuli, pravidlo pro povolení portů a nic nezabírá. Nefunguje to ani když firewall úplně vypnu. Co s tim?
mech13 (5526)|27.4.2008 10:22
chtelo by to vic infa - IP adresy vsech zucastnenych zarizeni, nejaky screenshoty s nastavenim, jak presne mas ty pravidla vytvoreny...
TJK (3)|27.4.2008 11:31
Pokud jsi za HW Firewallem... LAN nebo Wifi Routerem... Musíš v nastavení Routeru povolit komunikaci přes port který ti přidělila eMule... V nastavení routeru je to pod položkou "Port forwarding" nebo "Virtual server".
JornLande (25)|27.4.2008 17:38
[QUOTE=TJK;116956]Pokud jsi za HW Firewallem... LAN nebo Wifi Routerem... Musíš v nastavení Routeru povolit komunikaci přes port který ti přidělila eMule... V nastavení routeru je to pod položkou "Port forwarding" nebo "Virtual server".[/QUOTE]

Nn, HW firewall tu není, router taky ne. Prostě laicky řečeno když vytáhnu síťovej kabel z new kompu a vrazim ho do starýho, vše funguje. V novym ale ne a fakt už nevim, co s tim. Dokonce to nefunguje ani když ten ESETovej firewall vypnu... A nemusim řikat, jak moc mě to štve, v low ID nestáhnu ani bž. :'(