reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Leadtek WinFast DTV2000 H - nenajde tv kanály

MrPierc (7)|26.4.2008 16:46
Leadtek WinFast DTV2000 H - WDM Video Capture !!!
Tuto hlášku mi to píše ve správcích zařízení a je u toho žlutý vikřičník !!
Mám u antény i zesilovač a při vyhledávání nenajde TV karta žádny kanál, ale rádio jde, verze ovladače je 4.0.112.3223 !!! Nemáte typ na jiné ovladače nebo řešení ? když si stáhnu nové z leadtek.com, tak tam jsou jen samé soubory a žádný setup.exe ! Pokud by jste měli ¨nějakou radu, budu za to rád
fanynek (2048)|26.4.2008 17:14
A neměnil jsi třeba grafickou kartu? Nevím, jestli to má souvislost, ale když jsem kámošovi měnil grafiku...celkem dvě různé..... (s tím souviselo i odinstalování driverů VGA a pročištění OS a registrů), tak mu to potom na Leadtek WinFast TV 2000 XP EXPERT dělalo to samé. Jednoduše jsem ty drivery TV tuneru odinstaloval a z céda k tomu tuneru nainstaloval znova. A bylo. Ale to jsi asi udělal. Že?
pcmaker (354)|26.4.2008 18:23
Pokud nedas do poradku ovladace (zluty vykricnik), tak to asi nepojede. Zkus nam napsat zbytek hardware, operacni system a jestli ti to dela po instalaci karty, nebo to uz nekdy jelo a najednou se to zk...azilo.
MrPierc (7)|26.4.2008 22:35
hele já to zkusim, co jste zde psali a dám vědět, jinak díky moc za pomoc
MrPierc (7)|27.4.2008 08:19
Tak jsem to komplet přeinstaloval, vše jsem nainstaloval, již nemám u Hardwaru v Správci zařízení žádný vikřičník, ovladače z CD jsou stejné jako mají na Leadtek.com - takže jsou aktuální.

Ale přesto když dám hledání kanálů a nastavím území na CZECH nebo Česká republika a dám vyhledávat podrobně i rychle ,tak vůbec nic nenajde.

Mám Win XP, SP2

Že by signálem ? Máte nějaký typ na anténu levno ua silnou ? Mám sice našroubovaný u toho zesilovač ,ale nic! Nebo, že bych měl natáčet anténu? Mám jen takový malý talíř.
Nefro (222)|27.4.2008 12:45
Môže to byť aj tým signálom. Neskúšal si tu anténu na normálnz TV?či tam vúbec niečo je. A ak áno či karte nevadí predyosilovač na anténe.
fanynek (2048)|27.4.2008 15:32
Jak píše Nefro.....
Zkus tam přivést signál, o kterým víš, že tam je. Např. kabel od antény do TV, která funguje. Na ten zesilovač se zatím taky vykašli. Až budeš vědět, že ti tam jde kvalitní signál, můžeš hledat. Pokud ti to ani potom nic nenajde, řešil bych to softwarově. Ale podle mě to chodit bude. Musí kurňa. [SIZE="1"]Nebo ať nežeru.[/SIZE] Tak napiš, co to bude dělat.
MrPierc (7)|27.4.2008 20:46
Tak mi někdo poradil, že mám hledat jen frekvenčně a našel jsem všechny klasické kanály,ale jsou zrnité špatným signálem, budu muset dát někam anténu vysoko - máte nějaký typ na anténu ?
pcmaker (354)|27.4.2008 21:56
Nejlepe dat antenu na strechu. Ale...ma to par hacku. Signaly analogovych programu mohou prichazet z ruznych stran, takze je treba zjistit jake a odkud je nejlepe chytat. Podivej se, co pouzivaji sousedi. Pokud prichazeji signaly nekolika kmitoctu z jednoho smeru, muzes vyuzit sirokopasmovou antenu. Pro slouceni dvou a vice sirokopasmovych anten se pouzivaji pasmove slucovace se dvema a vice vstupy.
VHF1 = 1.-5. kanal, VHF2 = 6.-12. kanal, UHF = 21. - 80. kanal. Strilim od boku, tak mne nekamenujte. Pro zachyceni jednoho kanalu se pouzivaji kanalove yagi anteny. Maji nejvetsi zisk na jednom kanalu, ale vezmou dobre i 2 sousedni nahoru i dolu. Pouzivaji se tam, kde je v blizkosti zadaneho signalu dalsi kanal, ktery nam jej rusi. Nelze je doporucit v pripade nehomogenniho elmag. pole. (po cele delce anteny ma uroven signalu velke rozdily, na jednom konci velka a na druhem slaba uroven). Pak je lepsi pouzit sito, ktere tento jev eliminuje. Vsechny signaly by mely mit priblizne stejnou uroven. Na vyrovnani se pouzivaji bud kanalove zadrze (odladovace) nebo propusti, prip. utlumove clanky (ten ale zatlumi vsechny signaly). Pokud nebude signal vyrovnany a ty jej takto neupraveny jeste zesilis, tak ti nejsilnejsi kanal, ktery uz bude prebuzeny, bude rusit vse ostatni a neudelas s tim uz nic. Takze srovnat urovne a pak zesilit sirokopasmovym zesilovacem, nejlepe s regulaci urovne. To same plati i pro anteny na digital. Toto jsou pouze zaklady. Nezminil jsem se o pouziti nizkosumovych antennich predzesilovacu a jejich napajeni. :runaway
Kolis (9)|28.4.2008 14:55
Ahoj, nekdy mi pomohlo, kdyz se nastavilo umístění na švýcarsko. Používají stejnou normu.
bagr3210 (1)|28.5.2008 17:57
To taky zalezi,jestli chytas digital,nebo analog..Skus kliknout na karte na volbu VIDEO VSTUP a dej tam Analog TV,kdyz tohle nepomuze tak se vzdavam..
Jiziii (796)|29.5.2008 21:37
no mě aby fumgovaly všecky programy tak sem musel nastavit CHINA a antena
a myslím že to chytá i dvbt tak jestli to máš nastavený na dvbt tak si zkus jestli v tvým bydlišti vubec je DVBT signál nabo jestli není moc slabý