Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer AL1916As

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Zdravim, mam dotaz tykajici se ostrosti obrazu na LCD panelu Acer AL1916As. Nedavno jsem si tento panel poridil a po pripojeni k pocitaci jsem zjistil, ze se mi nedari poradne zaostrit celou plochu monitoru. At ve funkci FOCUS ostrim jak chci, tak vzdy jsou na plose mista, kde je text neostry. Nevim, jestli mam bezet monitor reklamovat a nebo muze byt problem nekde jinde. Predem dekuji za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Máte zapojen monitor přes DVI? Pokud ano tak je to skutečně divné (doufám že máte nastavené nativní rozlišení :-) ).
    Pokud je připojen pře analogový, tak doporučuji zobrazit čistě bílou barvu a nechat monitor znovu "srovnat" obraz tlačítkem Auto apod.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Nativni rozliseni nastavene mam a monitor je pripojen pres VGA (DVI rozhrani tento monitor bohuzel nema). Vyzkousim nechat monitor ostrit na bilou. Snad to pomuze. Muze hrat roli i system nebo graficka karta (nepamatuji si parametry, ale je cca 4roky stara a nevalneho vykonu)? Na pocitaci byl puvodne 15" CRT monitor.

Podobná témata

1. Acer Extensa 5220 - Windows 7, Acer Bio Protection
    Od Paullik74 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-03-2012, 20:45
  2. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-07-2010, 18:33
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2009, 19:58
  4. Ovladače: Acer TRavelMate202T XP
    Od pufik v sekci Ovladače a BIOSy