reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Titulky

marekpevný (347)|30.4.2008 12:41
Zdravíčko lidičky.Potřebuju poradit.Stáhnu si film a k němu titulky s koncovkou srt.Tudíž by měli v pohodě valit ale není tomu tak.Mám je v jedné složce s filmem a nic.Zkusil jsem i stahovat jiné ale pořád mi to nejde.No a tpo titulky stahuju z titulky.comPoradte mi prosím kde je zakopanej pes.Díky
meeee (1110)|30.4.2008 12:43
Má soubor titulků stejný název jako soubor filmu (pochopitelně až na koncovku)?
V jakém formátu je film?
Jaký přehrávač používáš?
P@pi (1519)|30.4.2008 12:44
Moje křišťálová koula odhalila, že si pouštíš Simpsonovi, titulky jsi si stáhl na Futuramu a jako přehrávač používáš Windows Media Player 9. Je to tak, že?

Já používám http://www.opensubtitles.org, přehrávač VLC Player/Windows Media Player Classic.

Chce to více info.

// EDIT jsem pomalý
mech13 (5526)|30.4.2008 13:14
nekdy se stane, ze je v souboru s titulkama proste chyba nebo nejaky paznak ktery neni ze zrovna pouzivane znakove sady a nechce se tomu jet...

jiny filmy to delaji? a jak uz psali ostatni: chce to vic info!
husky14 (4214)|30.4.2008 13:36
Nebo zkus to *.srt přejmenovat na klasický *.txt....
ICE_D (2754)|30.4.2008 14:52
Jeste bych zkusil ty titulky natvrdo naloadovat po spusteni filmu ;) treba jen selhala automatika nacitani :)
marekpevný (347)|30.4.2008 16:45
Myslím že jsem udělal chybu v tom že se ty titulky nejmenují stejně jako ten film.Jdu to vyzkoušet a písnu jak to dopadlo.
marekpevný (347)|30.4.2008 16:55
Tak dík za radu.Bylo to tím že to mělo jinej název jako ten film.Už je to v pohohdě:-))))
hippouss (246)|5.9.2008 21:40
nechci kvuli tomu zakladat novej topic ale mam dotazek kolem VLC, nechaj se nak titulky umistit do uplne spodni casti monitoru? i kdyz tam uz neni obraz ale jen cernej pruh, furt menim vsemozny nastaveni, sice mi jde menit jejich polohu, ale porad se mi drzi jen v prostoru obrazu a kdyz ma fulm cerny pruhy tak do nich to nedam...
xmarek (1676)|6.9.2008 14:50
Nechci zbytečně zakládat nový thread, protože se to tak trochu týká tématu.

Potřebuji nějaký užitečný program co je schopen vložit do originálního filmu další titulky. Nebo nějaký návod. Už jsem zkoušel plno věcí, ale výsledek 0. Uvítal bych i praktické zkušenosti. Ještě taková drobnost. Bylo by dobré, kdyby to fungovalo v Linuxu, :D ale není to podmínka.

Děkuji.
mech13 (5526)|7.9.2008 09:13
ja o tom sice nic nevim, ale upresneni pro ostatni: ty chces titulky vlozit primo do filmu, aby byly soucasti videa? a jedny tam uz mas? nebo jaka je presne situace?
Encore1106 (424)|7.9.2008 09:54
Řekl bych, že xmarek má řekněme klasické DVDčko s filmem (tzn. .vob soubory) a chtěl by k tomu přidat nějaké vlastní titulky, které by pak volal třeba tlačítkem na DO k DVD přehrávači...
Protože klasické (originální) DVDčko má těch .vob souborů víc, nelze proto prostě hodit soubor s titulkama na disk a pojmenovat ho stejně jako soubor s filmem... Je to tak?