Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Kachna69_Atari01

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

Kachna69_Atari01
    take davam pomocne obrazky -zbytek ktery je na wallpaperu je bud brush nebo moje vlastni tvorba

wall se jmenuje "atari final.jpg"
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: atari final.jpg 
Zobrazení: 658 
Velikost: 355.4 KB 
ID: 4175  
    Naposledy upraveno uživatelem Kachna69: 30-04-2008 v 15:39
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele MaweR1cK
    Registrace
    Apr 2008

hodně povedenej wall... sám ho ted mám na ploše a je to celkem dobrý! Možná bych ale zvolil nějaký auto z jejich (atari) hry, např. z Test drive Unlimited, tohle mě přijde jako z NFS:PS...

ale povedenej wall....

Registrace
    May 2007

nn je to prave wall z TDU proto sem ho pouzil

Nováček Avatar uživatele MaweR1cK
    Registrace
    Apr 2008

fakt

tak to sorry

ja to hrál tak před měsícem a takový auto sem tam neviděl.... ale asi bude někde u konce nebo tak něco...

Registrace
    May 2007

ja nevim ja sem se prave dival na strankach atari jaky maj hra a pote na wallpapery z tech her...pridal jsem tam pomocne obrazky tak se muzes mrknout

Občasný diskutér Avatar uživatele DrDeath
    Registrace
    Feb 2008

Možno by bolo zauimavé keby že dáš na auto nápis ATARI ako nejakého sponzora ... ako je kenwood atď...
    no ale je to len môj názor a neviem ako by to vyzeralo ... ale ak máš čas tak to skús

Registrace
    May 2007

byla by mozna uprava aby se zobrazil pouze mnou vytvoreny wall sem mel asi ty pomocne obrazky vlozit do jineho vzkazu pokud bude treba klidne to poslu znova

Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od DrDeath Zobrazit příspěvek
    Možno by bolo zauimavé keby že dáš na auto nápis ATARI ako nejakého sponzora ... ako je kenwood atď...
    no ale je to len môj názor a neviem ako by to vyzeralo ... ale ak máš čas tak to skús
    taky me to napadlo ale neudelal jsem to ptz sem me neprisla zdna reklama nebo misto na aute natolik vyrazny aby si pak toho loga nekdo vsiml

Občasný diskutér Avatar uživatele DrDeath
    Registrace
    Feb 2008

Myslím, že keď sa moj wallpaper nezaradil tak nemám o čom premýšľať...

Tvoj wall je výťazný...

5b.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

no ja nevim ... jako nejlepsi z celyho wallpaperu je to auto ktery jsi odnekud ukrad! :-P jinak by to bylo o nicem slusne receno ;-) nechapu jak muze takovy wall postoupit.. hlasujici zrejme vubec nezohlednujou co kdo na wallpaperu delal... pokud jsi to auto modelaoval a renderoval tak se samozrejme omlovam ale pochybuji o tom

Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od hanusm Zobrazit příspěvek
    no ja nevim ... jako nejlepsi z celyho wallpaperu je to auto ktery jsi odnekud ukrad! :-P jinak by to bylo o nicem slusne receno ;-) nechapu jak muze takovy wall postoupit.. hlasujici zrejme vubec nezohlednujou co kdo na wallpaperu delal... pokud jsi to auto modelaoval a renderoval tak se samozrejme omlovam ale pochybuji o tom
    samozrejme ze jsem to auto nedelal kdybych neco takoveho dokazal tak nesoutezim tady ale zas zbytek uprav je moje prace...sam uznavam ze tento wall urcite neni nejlepsi ale tema atari mi proste nic nerika tak sem tam umistil aspon tento.A vsechyn pomocne obrazky z kterych se zklada jsem jiz drive zverejnil a to byl pouze znak atary kterym jsem stejne cely zmenil a upravila auto ktere jsem take dost upravil.. ja hold takto sve wallpapery tvorim -ze je skladam z jinych obrazku ktery si najdu na internetu...ja nejsem zadnej profesionlani grafik ja se pouze snazim mit dobry napad dobre to vymyslet a zrealizovat tak aby to pekne vypadalo,nekterym lidem se to i libi...ale tvuj nazor ti brat nechci...