reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kachna69_Atari01

Kachna69 (110)|30.4.2008 13:15
Kachna69_Atari01
take davam pomocne obrazky -zbytek ktery je na wallpaperu je bud brush nebo moje vlastni tvorba

wall se jmenuje "atari final.jpg"
atari final.jpg
MaweR1cK (32)|30.4.2008 14:31
hodně povedenej wall... sám ho ted mám na ploše a je to celkem dobrý! Možná bych ale zvolil nějaký auto z jejich (atari) hry, např. z Test drive Unlimited, tohle mě přijde jako z NFS:PS...

ale povedenej wall....
Kachna69 (110)|30.4.2008 14:34
nn je to prave wall z TDU proto sem ho pouzil:)
MaweR1cK (32)|30.4.2008 14:39
fakt :D

tak to sorry :)

ja to hrál tak před měsícem a takový auto sem tam neviděl.... ale asi bude někde u konce nebo tak něco...
Kachna69 (110)|30.4.2008 14:40
ja nevim ja sem se prave dival na strankach atari jaky maj hra a pote na wallpapery z tech her...pridal jsem tam pomocne obrazky tak se muzes mrknout:)
DrDeath (58)|30.4.2008 14:41
Možno by bolo zauimavé keby že dáš na auto nápis ATARI ako nejakého sponzora ... ako je kenwood atď...
no ale je to len môj názor a neviem ako by to vyzeralo ... ale ak máš čas tak to skús ;)
Kachna69 (110)|30.4.2008 15:29
byla by mozna uprava aby se zobrazil pouze mnou vytvoreny wall sem mel asi ty pomocne obrazky vlozit do jineho vzkazu pokud bude treba klidne to poslu znova
Kachna69 (110)|30.4.2008 15:31
[QUOTE=DrDeath;118000]Možno by bolo zauimavé keby že dáš na auto nápis ATARI ako nejakého sponzora ... ako je kenwood atď...
no ale je to len môj názor a neviem ako by to vyzeralo ... ale ak máš čas tak to skús ;)[/QUOTE]

taky me to napadlo ale neudelal jsem to ptz sem me neprisla zdna reklama nebo misto na aute natolik vyrazny aby si pak toho loga nekdo vsiml
DrDeath (58)|3.5.2008 18:30
Myslím, že keď sa moj wallpaper nezaradil tak nemám o čom premýšľať...

Tvoj wall je výťazný...

5b.
hanusm (118)|8.5.2008 20:39
no ja nevim ... jako nejlepsi z celyho wallpaperu je to auto ktery jsi odnekud ukrad! :-P jinak by to bylo o nicem slusne receno ;-) nechapu jak muze takovy wall postoupit.. hlasujici zrejme vubec nezohlednujou co kdo na wallpaperu delal... pokud jsi to auto modelaoval a renderoval tak se samozrejme omlovam ale pochybuji o tom
Kachna69 (110)|8.5.2008 21:58
[QUOTE=hanusm;120205]no ja nevim ... jako nejlepsi z celyho wallpaperu je to auto ktery jsi odnekud ukrad! :-P jinak by to bylo o nicem slusne receno ;-) nechapu jak muze takovy wall postoupit.. hlasujici zrejme vubec nezohlednujou co kdo na wallpaperu delal... pokud jsi to auto modelaoval a renderoval tak se samozrejme omlovam ale pochybuji o tom[/QUOTE]

samozrejme ze jsem to auto nedelal kdybych neco takoveho dokazal tak nesoutezim tady:) ale zas zbytek uprav je moje prace...sam uznavam ze tento wall urcite neni nejlepsi ale tema atari mi proste nic nerika tak sem tam umistil aspon tento.A vsechyn pomocne obrazky z kterych se zklada jsem jiz drive zverejnil a to byl pouze znak atary kterym jsem stejne cely zmenil a upravila auto ktere jsem take dost upravil.. ja hold takto sve wallpapery tvorim -ze je skladam z jinych obrazku ktery si najdu na internetu...ja nejsem zadnej profesionlani grafik ja se pouze snazim mit dobry napad dobre to vymyslet a zrealizovat tak aby to pekne vypadalo,nekterym lidem se to i libi...ale tvuj nazor ti brat nechci...