reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co je treba na stavbu pc case

W8eR_CZech (13)|30.4.2008 17:15
Ahoj, rad bych so o prazdninach vyskousel postavit vlastni PC case. S moddingem ani tuningem bohuzel nemam zatim zadne zkusenosti a tak by me zajimalo co je k takove stavbe vsechno potreba za naradi a v jakych cenovych relacich se tak muzoupohybovat.
Diky predem vsem za odpovedi,
W8eR CZech
mech13 (5526)|30.4.2008 17:19
zalezi jaka je tvoje vize... v jistych pripadech ti staci nuzky, krabice od bot, izolepa a ze stare skrine vyrabovany tlacitka a diody...
W8eR_CZech (13)|30.4.2008 17:50
no ja bych chtel kombinaci plexiskla a plechu. konkretne by me zajimalo jak se daj ohybat plechy (i jinak nez sverakem a kladivem :D), nejaka levna technologie, jakou se daj delat diry do plechu , jak se reze plexisklo a tak. Diky predem za odpovedi
W8eR CZech
Klingacikx (1545)|30.4.2008 17:59
Plechy sa dajú dobre zohnúť v ohýbačke:D ale tú doma asi nemáš.
Diery do plechu urobíš hocijako, buď vyvŕtaš po obvodemalé dierky blízko seba a potom to obrúsiš, dobre sa do plechu reže priamou brúskou(nemáš tam problém vyrezať hocičo). Plexisklo sa dá odpíliť ako plech, raz som skúšal lámať plexisklo v ohýbačke plechov, tak kde som chcel aby sa mi plexisklo odlomilo som urobil hlbšiu ryhu.
W8eR_CZech (13)|30.4.2008 18:01
a je na trhu nějaká alternativa k té ohýbačce? A koli to tak může stát? A kdyby měl někdo nějaké dobré linky na sránky, které se tím zabývají a jsou tak manuály jak na to, tak bych taky ocenil.
Díky
W8eR_CZech
Cheta (2)|30.4.2008 18:23
Alternativou k ohybacce ti muze byt nejaky velky sverak, jestlize mu upravis celisti. Ale neni to na velke veci, takze nejlepsi reseni je zkusit najit nekoho, kdo treba pouziva ohybacku v praci.