reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

P@pi_ATARI01

P@pi (1519)|30.4.2008 20:22
Zdravim,
moje znalosti ke zkouškám se limitně blíží nule ;-), takže není čas. Můj aktuální upload.
atari2-14.jpg
Kachna69 (110)|30.4.2008 23:39
tento wall se mi velice libi jen mi tam proste nejak nesedi to neupraveny logo SHW...
MaweR1cK (32)|1.5.2008 08:54
velice pěknej wall, ale na plochu bych ho nechtěl kůli těm cigaretám... jinak je pěknej...
Kachna69 (110)|13.5.2008 21:01
docela me prakvapilo ze se papiho wall ani nedostal do hlasovani,tento wall byl pro me velkym favoritem osobne si myslim ze musel dat autorovi nejvic prace jeho vytvoreni ze vsech zucastnenych wallpaperu...osobne si myslim ze na wall je zde moc objektu a detailu ktere mohou vyvolavat zmatek na plose a texty v wallpaperu take nemaji lide moc radi jinak me opravdu nenapda co by se lidem na to nelibilo...no uz ted jsem ale zvedavej co predvede papi v overclockingu:)
P@pi (1519)|13.5.2008 21:10
[QUOTE=Kachna69;121711]docela me prakvapilo ze se papiho wall ani nedostal do hlasovani,tento wall byl pro me velkym favoritem osobne si myslim ze musel dat autorovi nejvic prace jeho vytvoreni ze vsech zucastnenych wallpaperu...osobne si myslim ze na wall je zde moc objektu a detailu ktere mohou vyvolavat zmatek na plose a texty v wallpaperu take nemaji lide moc radi jinak me opravdu nenapda co by se lidem na to nelibilo...no uz ted jsem ale zvedavej co predvede papi v overclockingu:)[/QUOTE]

Téměř jistě (resp. zcela jistě) nic, protože je zkouškové, dělam semestrálky, nestíhám práci a ještě navíc odjíždím pryč :-)). Takže jedině bych se musel "rozpětit"... jinak držim palce stálým účastníkům ;-).