Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: P@pi_ATARI01

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Zdravim,
    moje znalosti ke zkouškám se limitně blíží nule ;-), takže není čas. Můj aktuální upload.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: atari2-14.jpg 
Zobrazení: 530 
Velikost: 1.32 MB 
ID: 4184  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

tento wall se mi velice libi jen mi tam proste nejak nesedi to neupraveny logo SHW...

Nováček Avatar uživatele MaweR1cK
    Registrace
    Apr 2008

velice pěknej wall, ale na plochu bych ho nechtěl kůli těm cigaretám... jinak je pěknej...

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

docela me prakvapilo ze se papiho wall ani nedostal do hlasovani,tento wall byl pro me velkym favoritem osobne si myslim ze musel dat autorovi nejvic prace jeho vytvoreni ze vsech zucastnenych wallpaperu...osobne si myslim ze na wall je zde moc objektu a detailu ktere mohou vyvolavat zmatek na plose a texty v wallpaperu take nemaji lide moc radi jinak me opravdu nenapda co by se lidem na to nelibilo...no uz ted jsem ale zvedavej co predvede papi v overclockingu

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kachna69 Zobrazit příspěvek
    docela me prakvapilo ze se papiho wall ani nedostal do hlasovani,tento wall byl pro me velkym favoritem osobne si myslim ze musel dat autorovi nejvic prace jeho vytvoreni ze vsech zucastnenych wallpaperu...osobne si myslim ze na wall je zde moc objektu a detailu ktere mohou vyvolavat zmatek na plose a texty v wallpaperu take nemaji lide moc radi jinak me opravdu nenapda co by se lidem na to nelibilo...no uz ted jsem ale zvedavej co predvede papi v overclockingu
    Téměř jistě (resp. zcela jistě) nic, protože je zkouškové, dělam semestrálky, nestíhám práci a ještě navíc odjíždím pryč :-)). Takže jedině bych se musel "rozpětit"... jinak držim palce stálým účastníkům ;-).

Podobná témata

1. P@pi_Atari01
    Od P@pi v sekci Rozpracované wallpapery
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 13-04-2008, 09:20