reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

stahování

marekpevný (347)|1.5.2008 12:35
Zdarec lidičky.Sháním nějakej dobrej soft na stahování z ulozto a jiných free servrů.Něco kam prdnu ty linky a mám pokoj:-))))Díky
mech13 (5526)|1.5.2008 12:37
skus rapget

a uplne nejlepsi je koupit si premium ucet na rapidshare - 800 za pul roku je skoro zadarmo
SamecP (1751)|1.5.2008 13:15
[QUOTE=mech13;118295]skus rapget

a uplne nejlepsi je koupit si premium ucet na rapidshare - 800 za pul roku je skoro zadarmo[/QUOTE]
Přesně tak a kdyby si nechtěl platit přes pay pal tak zkus třeba http://www.predplacenky.cz/ ..
hl.hl (1387)|1.5.2008 13:37
No nevim nevim, ale on se neptal jen na rapidshare. On chce stahovat z vicero serveru a pochybuji, ze by chtel platit pristup treba na 5 ruznych serveru.
Nevim to jiste, ale asi s zadnym programem moc neuspejes. Treba rapidshare meni autorizacni kody jak fusakle.
Withman (1337)|1.5.2008 14:23
Ideální je Rapget (jak už tu zaznělo), umí i více serverů, ale ty český většinou ne. Jinak ideální je, pokud stahuješ jen z RS, tak premium účet a poté Rapget nebo Rapidshare Manager. ;)
mech13 (5526)|1.5.2008 14:37
ptal se na stahovani z "ulozto a jiných free servrů" a nejlepsi s nejvic vecma je imho rapidshare. proto jsem ho doporucil. po zjisteni spravneho postupu jsu schopne cca do 30 vterin najit linky na vse co potrebuju na rapida, takze tak...

jinak rapget je skveli, staci oznacit a zkopcit hromadu textu, kde nekde mezi tim jsou linky, prepnout na okno rapgetu a vlozit - sam si to prebere a zacne tahat to co v kopirovanym textu byly odkazy - skvela vec

EDIT: divam se tak na predplacenk a ty ceny... pulrok na predplacenkach za 900 vs 770 pres paypal...
marekpevný (347)|1.5.2008 17:52
Co se týče stahování z rapishare tak ten stahuju pře rapidspol.Taky se to platí.Nejsou to nějaké závratné částky ale když je tam film třeba na uložto tak proč zbytečně ubírat gb z rapidshare.Jde mi jen o to abych nemusel ty linky stahovat po jednom ale abych je do toho programu vrazil a ten mi je stáhl.Něco jak je na rapidshare ten rapidspol.Jde mi o stahování z ulozto,skládka.a jiné free