Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: stahování

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2009

Zdarec lidičky.Sháním nějakej dobrej soft na stahování z ulozto a jiných free servrů.Něco kam prdnu ty linky a mám pokoj:-))))Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

skus rapget

a uplne nejlepsi je koupit si premium ucet na rapidshare - 800 za pul roku je skoro zadarmo

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    skus rapget

a uplne nejlepsi je koupit si premium ucet na rapidshare - 800 za pul roku je skoro zadarmo
    Přesně tak a kdyby si nechtěl platit přes pay pal tak zkus třeba http://www.predplacenky.cz/ ..

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

No nevim nevim, ale on se neptal jen na rapidshare. On chce stahovat z vicero serveru a pochybuji, ze by chtel platit pristup treba na 5 ruznych serveru.
    Nevim to jiste, ale asi s zadnym programem moc neuspejes. Treba rapidshare meni autorizacni kody jak fusakle.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Ideální je Rapget (jak už tu zaznělo), umí i více serverů, ale ty český většinou ne. Jinak ideální je, pokud stahuješ jen z RS, tak premium účet a poté Rapget nebo Rapidshare Manager.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ptal se na stahovani z "ulozto a jiných free servrů" a nejlepsi s nejvic vecma je imho rapidshare. proto jsem ho doporucil. po zjisteni spravneho postupu jsu schopne cca do 30 vterin najit linky na vse co potrebuju na rapida, takze tak...

jinak rapget je skveli, staci oznacit a zkopcit hromadu textu, kde nekde mezi tim jsou linky, prepnout na okno rapgetu a vlozit - sam si to prebere a zacne tahat to co v kopirovanym textu byly odkazy - skvela vec

EDIT: divam se tak na predplacenk a ty ceny... pulrok na predplacenkach za 900 vs 770 pres paypal...
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 01-05-2008 v 14:41

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2009

Co se týče stahování z rapishare tak ten stahuju pře rapidspol.Taky se to platí.Nejsou to nějaké závratné částky ale když je tam film třeba na uložto tak proč zbytečně ubírat gb z rapidshare.Jde mi jen o to abych nemusel ty linky stahovat po jednom ale abych je do toho programu vrazil a ten mi je stáhl.Něco jak je na rapidshare ten rapidspol.Jde mi o stahování z ulozto,skládka.a jiné free

Podobná témata

1. Windows 7: Stahování - problém
    Od bowfinger v sekci OS Windows
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 19-12-2009, 22:36
  2. Nejde mi stahování.
    Od Stanislav Konečný v sekci Benchmarky a diagnostika
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-03-2009, 10:36
  3. Stahování z Youtube:( PLEASE!!
    Od camal v sekci Software denní potřeby