reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Co jste dělali včera na svátek práce?

Karel Polívka (1485)|2.5.2008 10:13
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Co jste dělali včera na svátek práce?

Včerejší den byl ve znamení svátku práce. Které tématice našich serverů se nejvíce blížilo to, jak jste jej strávili? Bylo to u počítače (SHW), před televizí (TVFreak.cz), za hledáčkem fotoaparátu (Digimanie.cz) nebo opravdovou relaxací bez účasti techniky či práce (Relaxuj.cz)? Ať už jste jej prožili jakkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
kane.shw (1231)|2.5.2008 10:21
Tak musím říct, že svátek práce jsme i s přítelkyní oslavili opravdu stylově... jak jinak než prací :cry, už třetí den stěhujeme věci z bytu do bytu, malujeme atp.
Smeli (2302)|2.5.2008 10:30
No, vzhledem k tomu, že sem od pondělka marodil tak mi nebylo ani ve svátek o moc líp a velmi znuděně sem pozoroval, co nabízí české komerční televize :runaway
mech13 (5526)|2.5.2008 10:32
poflakoval jsem se u SHWF a snazil se dokopat k projektu... bohuzel neuspesne, takze na neho mam zase o den min:(
Hromas (14)|2.5.2008 10:48
Protože jsem zaměstnán v nepřetržitém provozu,neznám svátky,byl pro mě obyčejný pracovní den.
Milan Šurkala (160)|2.5.2008 10:51
Jak jinak než pracovně :-) Tedy SHW a Digimanie, na školu se prozatím zapomnělo, jako obvykle (ale já to autíčko v OpenGL jednou fakt rozpohybuju, aby to vypadalo hezky). A protože přítelkyně je zrovna mimo republiku, nevyšel ani polibek pod rozkvetlým stromem :-(
Dwarlin (93)|2.5.2008 10:51
NJN, sviatok prace...doslova som vegetil...doobeda som spal, poobede som bol na romantickej prechadzke s priatelkou, vecer som bol na pivku a zaspaval som s telefonom pri uchu...relax som uz skutocne potreboval a dnes poobede po praci mienim s tym pokracovat...proste znova vypnem a nacerpam novej energie...

hold, veget je veget...
OdMajkla (369)|2.5.2008 10:56
koupelna - ICQ - biteFight - lednice - záchod - bitefight - kuchyně - cigáro - a takhle 14 hodin :stupid
slavick (77)|2.5.2008 11:25
Slavil jsem, jak jinak než prací. Teda...ehm....spíš snahou se k práci přesvědčit :) A uznávám, že se mi to nakonec povedlo...moc jsem toho sice neudělal, ale snaha se počítá ;)
james008 (47)|2.5.2008 11:35
No vzhledem k tomu ze mimo praci se snazim dohnat
veci co jsou napul zabava a napul prace tak sem
dosamplovaval nejake efekty a nastroje do
rozdelane skladby... a mezitim jsem na vmwaru
pitval rusky drweb na zmeny v novem relasu.
V pauzach jsem se na neco dival v tv ale jelikoz si to
nepamatuju a pul vyhledu mi zabirala pizza :-))....
tak se odhaduju na polospanek u ct24 :-)

Zkratka volno jako kazde jine.... na datumu ci vyroci nesejde ;-)
Mr-Paul (45)|2.5.2008 13:04
tak ja jsem si, vzhledem k tomu, ze jsem student, uzival uplne maximalne...s pritelkyni sme ztravili asi 3 hodiny v posteli (odpoledne....a jsem si jisty ze opravdu neuschne ;)) a pak jsem udelal palacinky a pak sme si dali leharko pred vecernim flakanim..proste super den :) ;)
Fenris (0)|2.5.2008 13:08
Nevím jak jsou na tom ostatní od řemesla, ale protože mě počítače živí, ve volných chvílích od nich utíkám tak daleko, jak jen to jde. Takže místo paření jsem navštívil ZOO a prohlédl si život neřízený AI, Místo vysedávání v Chat roomu nebo na I(c)Q jsem byl v kavárně a večer si zahrál s kamarády několik deskových her, popil pivečko, pokecal o filmech, o plánech na léto a o blížícím se zkouškovém. Zažil někdo na poči lepší den? Silně o tom pochybuju.
ICE_D (2754)|2.5.2008 13:11
Uz druhy tyden nemocen, Svatek prace jsem travil stridave u PC (SHW, hry) a v posteli sledovanim pohyblivych obrazku (IT crowd, Raftaci) :(

Ale kdybych byl zdrav, tak se vsadim, ze bych nekde drandil autem :D
Withman (1337)|2.5.2008 13:47
Byl jsem docela aktivní na SHW, takže jsem písal, seděl a četl různé příspěvky. :D Jo a vstával jsem v 11:30, takže solidně promrhanej den. :notsure
NHKG (1136)|2.5.2008 13:56
Dopoledne jsem trošku vylepšoval zahradu (plel, stříhal atd.) a odpoledne PC. Konečně mám tiché PC. Box na disk a vyhození Nexusu PWM z chladiče procesoru (Ninja) hodně pomohlo. Ještě jsem přidělal accelero na grafiku, to bylo nejpracnější, protože jsem původní pastou zapatlal všechno co šlo a pak sem to musel čistit :-). No a večer moje závislost - WoW (Wold of Warcraft). Takže jsem dělal víceméně to, co normálně o víkendu. Nevidím jediný důvod proč oslavovat práci -> práce je otrava!
ICEBOSS (3435)|2.5.2008 14:36
pařil jsem oblivion - shivering isles :)
Janyk1 (997)|2.5.2008 15:12
Chtěl jsem jít do průvodu, ale pak jsem si vzpoměl, že už nejsou:(:D
Unknown26 (48)|2.5.2008 16:06
[quote=ICEBOSS;118728]pařil jsem oblivion - shivering isles :)[/quote]
Ja tiez.:D ...a este NFS MW a Carbon.
Mno, inac som chcel ist s kamosmi von (na pivo a spol.), ale autobusi isli tak blbo, ze som radsej zostal doma.
Trippax (154)|2.5.2008 16:27
:turtle // PC >> BIKE-50km :) >> potom som bol vytriasť svaly na IN-LINEoch (cca 8km) >> Moja :inlove >> PC // :slug
smouki (1)|2.5.2008 16:51
no ja jsem prozil svatek prace v praci
šarik (33)|2.5.2008 17:07
Včerejšek jsem zasvětil instalaci Visty a její přesvědčování, že soft a HW je sice muzeální, ale nikoliv zcela nekompatibilní. Ale našlapal jsem to tam....
Tronmkiheda (0)|2.5.2008 18:28
Pařil jsem celý den Trackmanii Forever. Nové traťe, nová zábava. Doporučuji všem!
Maximus12 (763)|2.5.2008 18:32
Vzhledem k tomu, že mám i dnes a celý víkend volno a bylo docela pěkně - tak se konala taková hezká akcička s partičkou :) A diky dnešnímu volnu to tak akorát sedlo :) Rozhodně sem nepracoval, ale někdy mě to potká taky :-D
Gianelle (20)|2.5.2008 19:28
Den předtím jsme zapíjeli úspěšné zkompletování a instalaci maturitního tabla (zajímavý, čím víc se ta matura blíží, tím více chlastáme ... nechci vidět svaťák), takže jsem asi do desíti spala, do oběda jsem léčila bolehlav a následně jsem uvařila oběd a pak jsem zalezla s noťasem do postele a začla se KONEČNĚ učit na tu proklatou maturitu!
Encore1106 (424)|2.5.2008 21:03
Ráno jsem vstal, sedl ke kompu a začal hrát CS:Source. Pak mi napsal jeden kámoš, tak jsme šli hrát Tremulous. Od půl druhý jsem měl jízdu v autoškole. Domu jsem se vrátil kolem pátý, zase sedl ke kompu a hrál CS 1.6 až do večera.

Ještě, že jsem si nenaplánoval na svátek žádný úkoly nebo práci, jinak bych asi litoval talšího naprosto proflákanýho volnýho dne...
hl.hl (1387)|2.5.2008 21:14
Jak jinak nez praci. A potom fotbal a nasledne oslava vitezstvi az do pozdnich nocnich hodin.
P@pi (1519)|2.5.2008 21:19
No dostal jsem "pozvánku" na nějakou akci, ale jako správný introvert jsem odmítl a radši se věnoval semestrálce a občasnému nakouknutí na fórum :-)).
Zbycho (28)|2.5.2008 22:20
Rano jsem kutal na zahradě, pak jsem spichtil ze zbytků oběd, po obědě jsem zalohnul system a zkusil SP3 pro WinXP, nasral se bo mi nešla moje oblíbena themes, pokutal jsem v systemu a vyskoušel některé věci, co se běžně nezkoušejí, čímž jsem ten systém víceméně rozesral ještě víc, vypnul kompa a šel kopat na zahradu starý tis, u kterého jsem se taky nasral, bo ma kořeny jak hovado. Večer jsem nahodil polední zálohu, pokecal na netu, zkouknul novinky, pojezdil ve FlatOutu2 na netu a šel nyny. Docela fajn relax.
SamecP (1751)|2.5.2008 22:34
Celý den jsem jako asi většina proflákal,občas SHW,zapařil jsem si frontlines fuel of war,jinak bedna,fajn odpoledne s mladou,prostě odpočinek :).
Deee-aN (3834)|3.5.2008 09:50
Pokošel jsem se mimo jiné i tady pořešit chlazení compu.:thumb
Jo a taky jsme šli s rodinou na Pohádkový les...:mistake
hippouss (246)|3.5.2008 11:08
po ranu probrouzdani nakyho toho forka a pak hezky straveny zbytek dne s pritelkyni ;)
boboco (1987)|3.5.2008 22:30
Samozřejmě pracovně, teprve dnes jsem si konečně trochu odpočinul, jupííí :-)

A polibek pro rozkvetlou třešní (nebo jiný stromečkem) letos opět nedopadl:thumbdown:turtle
Petr S. (1220)|4.5.2008 11:42
Já taky pracovně. Z části vlastně i v té posteli - leze na mě nějaká ukrutná nemoc.

boboco: Z toho polibku si nic nedělej. Mě bohužel taky nevyšel. Tak jsem si max mohl vzít svůj noťas na zahradu, tam ho políbit a pak zas jít makat. Jen nevím, jestli by mě pak měl radši... :)
caikef (31)|5.5.2008 07:23
Po pravdě...seděl jsem doma a hlídal potomky, taková věc jako úklid po ránu a oběd nějaký čas zabere. Odpoledne trochu sportu a večr kamarád PC a chvíle na netu a chvíle práce.... vcelku obyčejný den.