Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Víkendová diskuze: Co jste dělali včera na svátek práce?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Co jste dělali včera na svátek práce?

Včerejší den byl ve znamení svátku práce. Které tématice našich serverů se nejvíce blížilo to, jak jste jej strávili? Bylo to u počítače (SHW), před televizí (TVFreak.cz), za hledáčkem fotoaparátu (Digimanie.cz) nebo opravdovou relaxací bez účasti techniky či práce (Relaxuj.cz)? Ať už jste jej prožili jakkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kane.shw
    Registrace
    Feb 2008

Tak musím říct, že svátek práce jsme i s přítelkyní oslavili opravdu stylově... jak jinak než prací , už třetí den stěhujeme věci z bytu do bytu, malujeme atp.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

No, vzhledem k tomu, že sem od pondělka marodil tak mi nebylo ani ve svátek o moc líp a velmi znuděně sem pozoroval, co nabízí české komerční televize

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

poflakoval jsem se u SHWF a snazil se dokopat k projektu... bohuzel neuspesne, takze na neho mam zase o den min

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Protože jsem zaměstnán v nepřetržitém provozu,neznám svátky,byl pro mě obyčejný pracovní den.

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Jak jinak než pracovně :-) Tedy SHW a Digimanie, na školu se prozatím zapomnělo, jako obvykle (ale já to autíčko v OpenGL jednou fakt rozpohybuju, aby to vypadalo hezky). A protože přítelkyně je zrovna mimo republiku, nevyšel ani polibek pod rozkvetlým stromem :-(

Občasný diskutér Avatar uživatele Dwarlin
    Registrace
    Mar 2008

NJN, sviatok prace...doslova som vegetil...doobeda som spal, poobede som bol na romantickej prechadzke s priatelkou, vecer som bol na pivku a zaspaval som s telefonom pri uchu...relax som uz skutocne potreboval a dnes poobede po praci mienim s tym pokracovat...proste znova vypnem a nacerpam novej energie...

hold, veget je veget...

Obyvatel SHW Avatar uživatele OdMajkla
    Registrace
    Jan 2008

koupelna - ICQ - biteFight - lednice - záchod - bitefight - kuchyně - cigáro - a takhle 14 hodin

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Slavil jsem, jak jinak než prací. Teda...ehm....spíš snahou se k práci přesvědčit A uznávám, že se mi to nakonec povedlo...moc jsem toho sice neudělal, ale snaha se počítá

Nováček Avatar uživatele james008
    Registrace
    Jun 2007

No vzhledem k tomu ze mimo praci se snazim dohnat
    veci co jsou napul zabava a napul prace tak sem
    dosamplovaval nejake efekty a nastroje do
    rozdelane skladby... a mezitim jsem na vmwaru
    pitval rusky drweb na zmeny v novem relasu.
    V pauzach jsem se na neco dival v tv ale jelikoz si to
    nepamatuju a pul vyhledu mi zabirala pizza :-))....
    tak se odhaduju na polospanek u ct24 :-)

Zkratka volno jako kazde jine.... na datumu ci vyroci nesejde ;-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

tak ja jsem si, vzhledem k tomu, ze jsem student, uzival uplne maximalne...s pritelkyni sme ztravili asi 3 hodiny v posteli (odpoledne....a jsem si jisty ze opravdu neuschne ) a pak jsem udelal palacinky a pak sme si dali leharko pred vecernim flakanim..proste super den

Fenris

Nevím jak jsou na tom ostatní od řemesla, ale protože mě počítače živí, ve volných chvílích od nich utíkám tak daleko, jak jen to jde. Takže místo paření jsem navštívil ZOO a prohlédl si život neřízený AI, Místo vysedávání v Chat roomu nebo na I(c)Q jsem byl v kavárně a večer si zahrál s kamarády několik deskových her, popil pivečko, pokecal o filmech, o plánech na léto a o blížícím se zkouškovém. Zažil někdo na poči lepší den? Silně o tom pochybuju.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Uz druhy tyden nemocen, Svatek prace jsem travil stridave u PC (SHW, hry) a v posteli sledovanim pohyblivych obrazku (IT crowd, Raftaci)

Ale kdybych byl zdrav, tak se vsadim, ze bych nekde drandil autem

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Byl jsem docela aktivní na SHW, takže jsem písal, seděl a četl různé příspěvky. Jo a vstával jsem v 11:30, takže solidně promrhanej den.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Dopoledne jsem trošku vylepšoval zahradu (plel, stříhal atd.) a odpoledne PC. Konečně mám tiché PC. Box na disk a vyhození Nexusu PWM z chladiče procesoru (Ninja) hodně pomohlo. Ještě jsem přidělal accelero na grafiku, to bylo nejpracnější, protože jsem původní pastou zapatlal všechno co šlo a pak sem to musel čistit :-). No a večer moje závislost - WoW (Wold of Warcraft). Takže jsem dělal víceméně to, co normálně o víkendu. Nevidím jediný důvod proč oslavovat práci -> práce je otrava!

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Práce v IT?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 02-08-2013, 22:27
  2. Víkendová diskuze: Televize včera a dnes
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 05-03-2013, 22:30
  3. Víkendová diskuze: Zkusili jste už 3D?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 30-08-2010, 23:30
  4. Víkendová diskuze: Svátek sv. Valentýna
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 14-02-2010, 21:33
  5. Víkendová diskuze: Jste workoholik?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 05-08-2008, 13:46