reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Epson D78 - problém s tiskem

FreDdie (7)|2.5.2008 20:42
V tiskárně Epson D78 mi došla azurova barva (v epson status monitoru je cerveny varovný křížek u této barvy a nabádá mě, ať vyměním kazetu) tak tiskárna netiske ani černě, i když mám nastavený jen černý tisk a černá barva ještě je. Pokaždé to skočí do status monitoru a chce to po mě, ať koupím barvu, k tisku mě to nepustí. Poradí mi někdo, jak mám tisknout jen černou v tomto případě, když černou barvu mám a předtím, než došla modrá to vesele tisklo? Když vypnu Status monitor, tak to nedělá vůbec nic, stránky se načtou do fronty a tiskárna se ani nepohne...Díky za rady.
kane.shw (1231)|2.5.2008 21:52
Konkrétně ti sice neporadím :(, ale prošel bych pořádně nastavení tiskárny, případně nějaké té softwarové utilitky k tomu dodávané. Mrkni taky do manuálu, případně do FAQ na stránkách výrobce (teda pokud tam nějaký FAQ mají ;)).
GoodLuck
Sieben (513)|3.5.2008 01:26
nojo zas*anej EPSON..tohle mi dělal taky když sem ho měl...EPSON nikdy více.

Pokud ti dojde 1 barva..tak tiskárna netiskne...to je jejich systém:angry

Buď si kup chip-reseter....a nebo si hold pořiď novou cartridge..a nebo googli...já sem návod jak vyresetovat čip nenašel..jen chip-resetery
FreDdie (7)|3.5.2008 10:34
Tak to mě velmi nemile překvapilo, o tomto jsem vůbec nevěděl, ani me to nenapadlo, takovy dost sprostý tach ze strany Epsonu. Až doposud jsem byl s tiskárnou velmi spokojen...
Withman (1337)|3.5.2008 12:08
Epson, tiskárny, které bych si nikdy nekoupil. NO FLAME! :D

// Nechci tady rozepisovat všechny důvody, ale nejsou to dobré tiskárny. :/
FreDdie (7)|3.5.2008 12:56
No tenhle osobní postoj k tiskarnám Epson mi moc v mém problému nepomohl:) Jinak jde o dobrou tiskárnu za super cenu, jen teď s těma kazetama mám problém..