reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

XP a Vista

Itachi (90)|4.5.2008 09:36
Zdravím, mam zárověň Xpečka a Visty 64 ultimate a stala se divná věc. Na začátku to všechno bylo ok při hraní her, ale teď jsem si všiml ,ze v Xpečkách se hry začaly masakrálně sekat a ve Vistě pořád v pohodě. A přitom se gamesy v Xpečkách nikdy nesekaly. Čím myslíte, že to může být ? Vir?
mech13 (5526)|4.5.2008 09:58
to je jeden z triku M$ jak lidi donutit prejit z XP na vista - pri dualbootu vista utlacuje XP, brzdi je a likviduje:D

//ne vazne. urcite v tech XP musela byt nejaka zmena. nemenily se nejaky ovladace? skus nahodit novy ovladace chipsetu a grafiky. neprovadela se nejaka zmean hardware?
Itachi (90)|4.5.2008 10:04
Právě že jsem žádnou změnu neprováděl , leda by v noci přisel Bill Gates a něco mi tu dojebal ať přejdu na Visty..XD Zkusím přeinstalovat ovladače grafiky, pak zahlásím co a jak.
Itachi (90)|4.5.2008 10:36
Tak je to už oukej, nainstaloval jsem stárší ovladače grafiky, ale stejně pořád nechápu proč se to začalo sekat , když ty nove ovladače jsem už nějakou dobu měl a všechno v pohodě.
Trippax (154)|4.5.2008 13:44
ja som zažil podobnu "srandu" keď som nainštaloval Age Of Empires III vtedy som musel preinštalovať driver pre VGA a všetko bolo OK