reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Opakovanie kláves vypnuté

ulver (7)|4.5.2008 22:47
Zdravim.
Po stlaceny akejkolvek klavesy na klavesnici sa mi tento znak neopakuje.
to znamena, ak podrzim pismeno "A", znak by sa mal opakovat a vysledok je "aaaaaaaaaa." Ja ale musim klavesu stlacit x-krat

Problem nastal, ked som sa vratil zo sluzobky (za pc sedela polovicka) - takze netusim ako vznikol.
vsetky volby v zjednodusení ovládania sú deaktivované.

je to o drzku, ked som zvyknutý ovladat PC klavesnicou.
za pomoc vdaka
Fero
hl.hl (1387)|4.5.2008 22:57
Predpokladam ze v ovladacich panelech ve vlastnostech klavesnice jsi to kontroloval. Jakou mas klavesnici? A jaky to pouziva ovladac? Jaky OS?

Tim zjednodusenim ovladani myslis MOZNOSTI USNADNENI v ovladacich panelech? Tam je totiz filtrovani klaves.
ulver (7)|4.5.2008 23:22
samozrejme
prestávka medzi opakovaním krátka, rýchlosť opakovania veľká.
Klavesnica Genius Slimstar U+P drivre su od XP
hl.hl (1387)|4.5.2008 23:31
[QUOTE=ulver;119377]samozrejme
prestávka medzi opakovaním krátka, rýchlosť opakovania veľká.
Klavesnica Genius Slimstar U+P drivre su od XP[/QUOTE]

A to MOZNOSTI USNADNENI > filtrovani klaves jsi kontroloval?
ulver (7)|4.5.2008 23:33
po slovensky je to zjednodusenie ovládania. (blby preklad, naozaj). Ale kontroloval.... vsetko deaktivovane
hl.hl (1387)|4.5.2008 23:43
Tak bych to mozna zkusil vsechny tady ty nastaveni filtrovani zapnout, opakovani nastavit na pomale. Pak restartoval Windows a po restartu to zkusit shodit na defaultni nastaveni jak to mas ted. Treba se to nejakym zazrakem chytne. Ale jinak me opravdu nic nenapada.
ulver (7)|5.5.2008 15:09
kurnik, nepomohlo. Netusim, co sa deje a na preinstalaciu nemam cas ani nahodou. HELP
hl.hl (1387)|5.5.2008 15:52
Jeste me napadla ta posledni moznost a tou je vyzkouset klavesnici na jinem PC + vyzkouset jinou klavesnici na tvem PC.