Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou verzi COUNTER-STRIKE preferujete ?

Hlasujících
181. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • CS 1.5

9 4.97%
  • CS 1.6

59 32.60%
  • Counter-Strike Source

47 25.97%
  • CS nehraju

66 36.46%
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: Counter-Strike

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

Ja hral spoustu verzi CSka, pak sem samozrejme vykysnul u 1.6. u te sem byl fakt dlouho... nez vysel CSS. od te doby hraju skoro jen CSS. CS 1.6 hraju po lanu, CSS hraju po netu nebo jen tak na odreagovani s botama.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

ach jo kde su tie casy ked a hrala 1.3ka alebo este pre bety kde nebola polovica weapons

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Na 1.3 sem zacinal, pak prisla 1.5 a sem ji verny dodnes, je to proste klasika na kterou 1.6 nema (no flame)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

CS:S rulezz

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Perfect
    Registrace
    May 2006

Já nejvíc hrával beta 7.1 ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Nejlepsi se mi zdala 1.5, hral jsem ji leta, byl jsem na ni zvyklej, mel jsem vymakanej server... nenapadaj me zadny bugy, ktery by mela. Pak prisla 1.6, ktera byla podle me nic moc - samej headshot, predelany jmena zbrani, pridanej kempici stit... No ale casem jsem si musel zvyknout a jit s tupym davem, takze tedka jedu jednasestku.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

jediny CS ktery hraji je CS 1.6..maximalni spokojenost bohzel provider tma am u sebe firewall diky kteremu mi nejdou online hry tkaze zatim smazimmjen boty...ale scanim new net....tka snad potom..:P

eraser

Takého providera by som poslal niekam...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

to ja taky ale zatim sem jinak lepsi net nenasel platimem mu 500Kc za mesic..net mame rychlosti 1400Kb/s a sthuju asi 85kb/s a mame tri kompy bez omezeni sthaovani(ovsem sou zablokovane torrenty)tkaze jako jinak je to vyhodny...a von to neni klasickej provider je to firma kde mame znamyho...a voni ten firewall potrebujou ..a nechtej mi dat samostatnou IP neiwm proc..ale kdybyste tedy nahodou vedeli o nejakem dobrem provideru v Hradci kraole tak reknete diks..

Nováček
    Registrace
    May 2006

hh..tak CS hraju...ani nevim jak dlouho...vlastne si uz ani nepamatuji na jake verzi jsem zacinal ale prvni verzi na CDcku jsem mel 7.1 beta (mam ho peclive ulozeno v archivu )...jeste ted si pamatuji, jak mi ho kamos daval do ruky...jinak hraju 1.6 steam (ale kamosi vetsinou nemaji steam tak obcas i non-steam-->SUX)...CS:S mam taky steam a doted tech vyhozenych penez lituji..uz to nema s CS nic spolecneho, dalo by se rict: Jsou to jen další "omalovánky". FUJ!!...a z toho plyne...1.6 RULEZZ !!!

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

musim sa toho countera naučiť hrať, doteraz som to hral dva tri krat v živote. Viem že je to legendárna hra, takže dufam že sa ju naučim skor ako sa prestane vobec hrávať
    P.S: zaujimave je ze v hlasovani vyhralo déčko

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Frog
    musim sa toho countera naučiť hrať, doteraz som to hral dva tri krat v živote. Viem že je to legendárna hra, takže dufam že sa ju naučim skor ako sa prestane vobec hrávať
    P.S: zaujimave je ze v hlasovani vyhralo déčko
    Counter Strike jsem nikdy nehrál, omlouvám se všem fanouškům této legendární gamesy, ale v době jejího největšího úspěchu mě prostě strašně lezlo na nervy, jak spousta lidí nedokázala mluvit o ničem jiném než o této hře... Tak jsem na ni postupem času získal alergii...

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Counter Strike jsem nikdy nehrál, omlouvám se všem fanouškům této legendární gamesy, ale v době jejího největšího úspěchu mě prostě strašně lezlo na nervy, jak spousta lidí nedokázala mluvit o ničem jiném než o této hře... Tak jsem na ni postupem času získal alergii...
    sem na tom podobně, ne přímo alergii ale taky se mi to nikdy nechtělo zkoušet

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

No s kámošama hrajem ponejvíc to source, páč už se nikomu z nich nechce hrát "obyč" 1.5ku. Ale mě ta 1.5 bavila nejvíc, a hlavně se mi to nikdy neškubalo

eraser

Vrátim sa k téme podvádzania v CS - cheating. Budem sa opakovať, no jedného času som sa tejto problematike aktívne venoval, preto som vypracoval zopár postrehov.

http://eraser.wz.cz/pages/articles/cs-cheats-desc.html
    http://eraser.wz.cz/pages/articles/cs-cheats-hacks.html

Častokrát ma kontaktuje množstvo ľudí - e-mail, ICQ a žiada ma o rady, resp. asi každá komunikácia začína, ako táto ukážka.

eraser - mambo log

Prečítajte si to celé a povedzte mi, či má význam poctivo hrávať na public-och Counter-Strike?

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Counter Strike 1.6 STEAM
    Od Paullik74 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 15:25
  2. Counter Strike 1.6 a muj pc
    Od venhy v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-05-2010, 07:55
  3. Counter Strike 1.6 SHW