reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Galerie LCD monitorů - Praha, Středočeský kraj

Choakinek (49)|9.5.2008 13:51
Napište mi prosím přesné adresy galerií LCD monitorů nebo prodejny s podobnou službou, čili místa, kde mi bez problémů předvedou libovolný model LCD dané značky. Můžete zároveň napsat i adresu www galerie / prodejny.

Parametry galerií / prodejen:
1. Měli by mít pro předvedení libovolný model dané značky. Konkrétně mám momentálně nejvíce zájem o 24" LCD bez TN (čili ty lepší), takže hlavně aby v této kategorii na tom byly nejlépe se zásobami.

2. Bylo by nejlepší, kdyby galerie / prodejna byla v Praze, ale může být i jinde ve Středočeském kraji.

3. Potřeboval bych, aby na jejich PC, kam LCD připojí byla možnost stáhnout z netu / nahrát do PC (přes disketu atd.) libovolný program pro testování LCD monitorů.

Měl bych zájem hlavně o tyto značky:
NEC
SAMSUNG
...ale rád se podívám na kteroukoliv jinou.

Pozn.: EIZO taky, ale to už vim, kde mají galerii.
Sieben (513)|10.5.2008 04:56
a nejsi trochu víc línej?

V Praze je těch prodejen až až...zkus zagooglit...použij mozek, informace samy nepřijdou...a tohle zrovna není nic těžkého.

Z hlavy ti řeknu jeden obchod, kterej ti LCD klidně předvede...a na e-shopu si vybereš...a po domluvě ti ho určitě předvedou... a to sem z Brna... tak použij u věc, co ti sedí na krku...

ale že si použil slovíčko prosím tak ti řeknu část www adresy..a protože tam chybí Děkuji, tak ti neřeknu ten zbytek

http://www.cz .cz ... :thumb

PS: pochybuju, že by tě nechali brouzdat po netu...takže si to spíš nahraj na flash disk, pořpípadě RW...ale i o tom pochybuju...ale je to o domluvě:)
kikloop (140)|27.5.2008 08:29
silne pochybujem ze sa ti niekto bude venovat s tvojim pristupom typu ukazte mi ake mate monitory :D :D V pohode ti monitor predvedu aj v Alze v Holesoviciach, odporucal by som emailom si dohodnut termin a hlavne musis mat vybrany model. Asi nikde s tebou hodinu nebudu riesit ktory chces vidiet aby si si ho nakoniec nekupil :) Na tom monitore ti tak maximalne prebliknu farby na vadne body, viac sa asi nedockas :)
Pavel Boček (4169)|28.5.2008 19:14
Mironet chce vedle galerie laptopů otevřít i galerii monitorů...jsem z Brna, takže mě to nezajímalo a e-mail jsem hned smazal, čili bohužel nemůžu říct bližší podrobnosti a ani na webu to nemají...ale můžete se třeba poptat přímo u nich :notsure Zaregistrovaným zákazníkům chodí (pokud si to nastaví) e-mailem právě taková upozornění, tak doporučuji registraci a čekat, až to bude otevřené, určitě dají vědět :)