reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Potřebuju poradit

Bear89 (16)|11.5.2008 12:51
Čau, teď by se mi hodilo tak dobré forum jako je tady s názvem svetsoftware, ale jelikož i tu jsou znalci všeho možného, věřím že mi pomůžete.

Namlouvám různý texty z mikrofonu do kompu...pro vlastní potřebu, amatérsky, žádné profi... no potřebuju si to pouštět do mp3, jenže takovou 7mi minutovou nahrávku mi to na normal quality hodí ve formátu .wav s velikostí 81 mega... a jelikož budu potřebovat těch nahrávek víc, docela by se mi šiklo to aspon o polovinu zmenšit....

pomůže komprese na jiný formát (mp3, .. ?), poradil by mi někdo na to nějaký program, pokud možno freeware..., dík
speedsnail (4876)|11.5.2008 12:55
Audacity, (beta verze ma nejake vylepseni pri nahravani a naslednem navazovani stopy), k tomu si do adresare pridej lame_enc.dll a muzes exportovat do MP3 v jake kvalite budes chtit (vse volne ke stazeni, navod je na tech strankach)
aquaris (71)|17.5.2008 21:30
Mně osobně vyhovuje Smart PC Recorder výhoda tohoto programu je v jednoduchosti a umožňuje nahrávat libonolně dlouhé nahrávky MP3 nebo WAV jak z mikrofonu tak z inputu.

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/mp3_a_audio/tvorba/smart-pc-recorde/
crasher.km (919)|18.5.2008 09:50
audicity - výborný a mocný prográmek ,který je navíc free,dá se v něm nahrávat ,editovat a má mnoho zv. efektů,filtrů ,nastavení :) učitě jak řekl speednail- bra bych ho !