reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde mi zapnut PC

rainbow2 (5)|11.5.2008 15:19
Nemozem nastartovat zdroj,len blikne a nenabehne.moj prvy dojem bol vadny zdroj 450W.Kupil som druhy 550W a robi mi to iste. Moj druhy dojem vadna grafika,dal som inu,stale to iste. tak sai MB ,mam Gygabyte 965P ds3,vymenil som ju za Gygabyte 945p ds3,stale to iste,tak si vravim chybny procak ,mal som Intel Dual Core 1,8 GHz,kupil som 2,2 GHz Intel Dual Core.Problem sa mi neodstranil,ale viem kde to asi skratuje,ked odpojim pomocne 12V prudove napaqtie,zdroj nabehne,samozrejme nejde grafika ani procak,zatial.Po 20 minutach vsak zdroj uz zapnem normalne,12V som vratil predtym naspat.skusal som to nastartovat aj mimo kasne a nic.

Nevie mi niejaky odbornik poradit ?


Budem vdacny za kazdu radu
Klingacikx (1545)|11.5.2008 15:22
Napíš prosím značku tých zdrojov a napíš aj typ grafiky.
A čo pamäte? skúšal si ich prehadzovať v slotoch?
johny__g (6387)|11.5.2008 16:06
Zkoušel jsi zapnout zdroj jen samotný, bez desky a dalších věcí? (stačí spojit dva piny a pak vrazit zdroj do zásuvky) Rozběhne se?
Zkusil bych následující: odpoj vše co není potřeba, zůstane jen zdroj, MB, CPU a 1 paměť. Zkus jestli se to rozjede. Předtím ale zresetuj BIOS!
Nefro (222)|13.5.2008 22:32
Tak ako vravel Johny__G, jedna pamäť, procesor, doska a zdroj.
Pozri, či máš správne pin na CMOS, či náhodou nie je v resetovacej polohe. A ešte by som vyskúšal zapnúť bez RAM či bude pípať. Ale môže sa stať, že bude vadná MB. A to dokonca aj tá nová. Mne sa stalo pred dvoma týždňami, že som kúpil MB a bola vadná a dokonca aj druhá nová čo som dostal bola vadná. Takže neprekvapilo by ma kebyže sú aj dva komponenty vadné.
xixaoo27 (2)|12.3.2009 11:52
Ähoj mam pentium 2/ 433 Procesor a 3/ 700 procesor na obouch je vše integrované jak zvuk tak grafika skoušel jsem oba tat na xp profika jeli dobře pokud sem nezačal měnit ramky ted pc najedou ale bez pípnutí a monitoru nedá to ani zvuk natož obraz Nebude to Biosem nebo ramkama a nebo grafikou prosím porat