reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows Media Center - alternativa ?

noegoncz (319)|13.5.2008 06:43
Čau,
čtení jiného threadu zde na SWH mě dokopalo k otázce, zda-li někdo máte zkušenosti s alternativními programy k Windows media center, které je buď ve Win XP MCE, nebo Win Vista premium a výše...
S přechodem z Win XP MCE na Visty jsem sice pár dobrých změn zaznamenal, ale stále tento program nemá vše, co by se k pohodlnému ovládání hodilo..jen tak namátkou mě napadá časové vypnutí,změna jas/kontrast aniž bych musel složitě do nastavení,při fullscreen nemůžu mít myš na druhém monitoru,atd.. Vím, že mnoho doplňků lze do MCE doinstalovat, nicméně to není ideální.
Proto se ptám, zda-li někdo aktivně nepoužíváte něakou alternativu tohoto programu, kterou by jste mi mohli doporučit... Jediné, co jsem zkoušel byl MediaProtal, ale tam se mi nepodařilo detekovat tuner. Mám tedy jen bohužel analogový (tuším ASUS 7131SE).
Windows Media Center používám poměrně dost často, tj místo televize (kterou nemám :D smějte se :) ) s DO od MS + s kláveskou (tj MS REMOTE KEYBOARD + MS REMOTE CONTROL & RECEIVER) , mám jej pravidelně puštěný na druhém LCD, proto se ptám. Díky moc !
Richmond (8084)|24.5.2008 12:55
tehdy jsem pouzival myHTPC => Meedio
- ma spoustu pluginu
- nizka hw narocnost
noegoncz (319)|24.5.2008 14:27
[QUOTE=Richmond;125498]tehdy jsem pouzival myHTPC => Meedio
- ma spoustu pluginu
- nizka hw narocnost[/QUOTE]

díval jsem se na tu webovku, ale nejde to jiz od tama stahnout :(
Richmond (8084)|27.5.2008 22:13
jj, download sekce nebezi a jak se zda tak i dlouho nebude :mistake
skusit muzes jeste tohle http://www.meedios.com/forum/viewtopic.php?t=826 => SZ
edit: nevim jestli ti to poslape nebo jestli najdes nejakou podporu pro DO, pak by sis musel zbastlit girder - je to otazka padesatikoruny...