Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Výlet do továrny GigaByte - aneb, cesta desky :)

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Nevím kam s tím, takže - pánové z PC Gamers Hardware měli tu čest vyrazit na výlet do továrny GigaBytu a samozřejmě vše pěkně nafotili - cestu desky samozřejmě pěkně nafotili. Vše najdete v tomto odkazu: http://www.pcgameshardware.de/aid,64...tes_in_Taiwan/

No a jelikož jsem majitelem MB GigaByte, nezbývá mi nic jiného, než napsat děkuji za Vaši práci, ale neměnil bych s Váma
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

[ot] tak já bych mohl zajistit max prohlídku pivovarů co ty na to ?ovšem nevím jestli by se ti při focení netřásla pak ruka :P a ještě - jak je na fotkách ta paní ,co balí manuály a nálepky,že nevíte co má doma za tapetu ?[/ot]

abych teda nebyl jenom OT , máte někdo něco podobnýho ? je to celkem zajímavý dívat se na cestu,jak se vyrábí PC mě třeba dneska zaujala prosklená budova applu přímo uprostřed starobylého Bronxu Páni se tam určitě těší na holky s minisukní :P

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Nadherny obrazky Jen se divim, ze neco takovyho pustej ven mezi lidi, ze to neni soucasti vyrobniho tajemstvi...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Pěkné...vypadá to moc hezky. Navíc fotoreportáž z továrny GB byla i na PCT, tenkrát tam snad byl OBR...

Návštěva pivovaru.? Super věc, jednu jsem zažil a šel bych hned znova!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

velmi pekne obrazky.. Mohla by tu na SHW byt sutaz o nejaky podobny zajazd ale nie do Foxconnu :P

A co sa tyka pivovaru tak odporuca, jednoznacne Plzen, 3x som tam uz bol a toto leto idem zase

Registrace
    Aug 2007

Další úlovek - tentokrát Corsair

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pěkný obrázky. Je zajímavý vidět něco kam se určitě nedostanu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele -HoNY-
    Registrace
    May 2006

Zkoušel jste se někdo zamyslet, v jakých podmínkách se tam pracuje? Z člověka se velmi rychle stává robot s uvězněnou lidskou duší. Velmi podobnou práci jsem vydržel dělat dva dny a málem jsem z toho zešílel. Dochází ke ztrátě jakékoliv soudnosti, pokud je zaměstnavatel schopný, tak se snaží umělým vytvářením pozitivní atmosféry vymývat mozky takovým způsobem, že se "operátoři výroby" do práce těší i po třech letech. Nic, co se tam děje nemá nic společného s tvůrčí činností, mozek tam rychle zakrní, na všechno jsou psané návody a postupy začínající větou: "Začněte výměnou nejlevnějšího dílu, a když to nepomůže veměnte další." Je to jako kdybyste při výměněne vadné žárovky začali nejprve vypínačem, potom vodiči a nakonec přišli na to, že v žárovce shořelo jenom vlákno.

Pěkné a povedené odkazy.

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od -HoNY- Zobrazit příspěvek
    Zkoušel jste se někdo zamyslet, v jakých podmínkách..........

Prostě u pásu ... měl sem možnost to zažít na 14 dní při praxi ,kde jsem vyráběl startéry. HROZNÁ práce... budu dělat cokoliv,ale k pásu se už nikdy nechci. Jak říká -hony- jen tam zakrní mozky,netvárná práce.... vůbec ani čas neubýhá... prostě se UČTE lidi

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    vůbec ani čas neubýhá... prostě se UČTE lidi
    A hlavně pravopis, že ....

Občasný diskutér Avatar uživatele imperator21
    Registrace
    Apr 2008

wow hezké obrázky... akorát jsem čekal trochu víc "automatizace"... neco ve stylu intel fab. Prostě čistota, stroje... a člověk se jen dívá na výrobní proces, občas neco zkontrojule nebo zmáčkne pár čudlíků. ale todle mi připadá jako nelegální výrobna padělků bot desky položené při nějakých testech jen tak na stolech, v nich "cosi" přij*bané žlutou izolačkou, crt monitory z roku raz dva na dřevěných stolech, levná pracovní síla sázející do desek kondíky u pásu... takhle sem si to fakt nepředstavoval

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

Skoda, ze take vylety neponukaju napr. miesto klasickej dovolenky nejake cestovky v CZ/SK

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Nejhorší je, jak to tam funguje. Lidé tam pár let pracují jako roboti (obvykle 2 - 3 roky), poté přijede autobus a přiveze další sortu "robotů". Tyhle pošlou asi do další továrny...to jsou pracovní podmínky...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    Nejhorší je, jak to tam funguje. Lidé tam pár let pracují jako roboti (obvykle 2 - 3 roky), poté přijede autobus a přiveze další sortu "robotů". Tyhle pošlou asi do další továrny...to jsou pracovní podmínky...
    Ja jsem kdysi delal brigadu v Mora Moravia. U pasu na balicce prutokovych ohrivacu. Tam to nebylo az tak hrozne, ale ty zensky, co na pasu kompletovaly, tam byly uz pres dvacet let a porad stejne pohyby.
    Hruza.
    Tahle fabrika je to same, delnici tam opravdu musi zakrnet.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. vyber desky Gigabyte AM2/3 DDR2
    Od lexxxa v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 06-10-2009, 15:55
  2. Drobnost v BIOSu desky Gigabyte
    Od Leon1464 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 23-08-2008, 09:01
  3. Základní desky: GigaByte GA-7VT600