reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Wifi na notebooku Acer

Neregistrovaný (0)|16.5.2008 00:03
Jméno tazatele: Michal

Znění dotazu:
Na notebooku Acer 5710 mám nainstalované Windows Vista. Řeším problém s připojením do Wi-Fi sítí. Do některých se připojí bez potíží, do jiných jak se mu chce, některé vůbec nevidí. Dodávaný soft. (net manager) navíc v analýze připojení píše, že je anténa vypnuta a tento progarm pak nevidí žádnou síť vůbec.
Ze stránek Acer mám nejnovější Drivers a Visty mají také poslední versi aktualizací. Nemá někdo nějaký tip či zkušenost?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Acer Net Manager, Vista CZ Home Premium, Acer 5710.
Intri (3490)|16.5.2008 01:09
Zběžně jsem po něm koukl, ale nenašel jsem, jaká wi-fina v něm je. Zkus se mrknout do správce zařízení, resp. použít nějaký diagnostický nástroj ( třeba Everest ), zjistit tak značku a typ bezdrátové síťovky a najít si k ní ovladače přímo u výrobce ( tipl bych, že tam bude Intel, bude to nejspíš součástí Centrina ). Ty si pak nainstaluj místo těch, co dodává Acer, a nech Windows bezdrátové sítě spravovat - nemyslím, že je život dost dlouhý, aby člověk používal superpomalé neschopné ovládací aplikace Aceru.
crasher.km (919)|16.5.2008 20:19
něco podobného mi dělal ze začátku ASUS .... byl sem den na drátu,přišel update v podobě aktualizace a vš jede jak má ;)

edit :teď sem zkontroloval update a dneska vyšel další ;) pro kartu Atheros ;)