Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Sítě: Wifi na notebooku Acer

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Michal

Znění dotazu:
    Na notebooku Acer 5710 mám nainstalované Windows Vista. Řeším problém s připojením do Wi-Fi sítí. Do některých se připojí bez potíží, do jiných jak se mu chce, některé vůbec nevidí. Dodávaný soft. (net manager) navíc v analýze připojení píše, že je anténa vypnuta a tento progarm pak nevidí žádnou síť vůbec.
    Ze stránek Acer mám nejnovější Drivers a Visty mají také poslední versi aktualizací. Nemá někdo nějaký tip či zkušenost?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Acer Net Manager, Vista CZ Home Premium, Acer 5710.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zběžně jsem po něm koukl, ale nenašel jsem, jaká wi-fina v něm je. Zkus se mrknout do správce zařízení, resp. použít nějaký diagnostický nástroj ( třeba Everest ), zjistit tak značku a typ bezdrátové síťovky a najít si k ní ovladače přímo u výrobce ( tipl bych, že tam bude Intel, bude to nejspíš součástí Centrina ). Ty si pak nainstaluj místo těch, co dodává Acer, a nech Windows bezdrátové sítě spravovat - nemyslím, že je život dost dlouhý, aby člověk používal superpomalé neschopné ovládací aplikace Aceru.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

něco podobného mi dělal ze začátku ASUS .... byl sem den na drátu,přišel update v podobě aktualizace a vš jede jak má

edit :teď sem zkontroloval update a dneska vyšel další pro kartu Atheros

Podobná témata

1. Sítě: přidání wifi do podnikové sítě
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-11-2014, 12:21
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-05-2014, 20:23
  3. Sítě: dotaz na fungování sítě wifi
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2013, 11:50