reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co je pro Vás rozhodujícím faktorem při nákupu GPS navigace do auta?

Karel Polívka (1485)|18.5.2008 16:29
  • Podrobnost a rozšiřitelnost mapových podkladů
  • Intuitivní ovládaní navigačního přístroje
  • Možnost využívat navigaci také jako přehrávače multimediálních souborů
  • Pravidelná aktualizace mapových podkladů
Intri (3490)|18.5.2008 16:34
No, pro mě osobně asi všechny body... Osobně jsem GPS vybíral dost nekompromisně, nakonec vyhrálo PDA s GPS. Tehdy mě ale nenapadlo, jak dlouho budou trvat přepočty tras apod. Takže kdybych vybíral další GPS, určitě bych se zaměřil na co nejvyšší výpočetní výkon zařízení.
Janyk1 (997)|18.5.2008 17:00
Určitě první a čtvrtý bod, kdybych ji nepužíval jen já, tak i druhý. A kromě ceny těch faktorů bude mnohem více:), ale ty bych si rozmýšlel, kdybych kupoval nějakou navigaci. [size=-3]zatím mi stačí bratr, který teď postoupil do celosvětového kola zeměpisné olympiády, ten je chtřejší než všechny GPS dohromady:D[/size]
crasher.km (919)|18.5.2008 17:10
první ,druhý ,čtvrtý :) po GPS chci přenost,aktualizace ,rychlost a zmíněná inuitivnost ... na to ,jestli dokáže přehrát film kašlu...
hl.hl (1387)|18.5.2008 17:25
1,2 a 4
Alf (305)|18.5.2008 20:42
1, 4, 2 - pořadí podle priorit
Withman (1337)|18.5.2008 21:28
Nemám auto, nepotřebuju navigaci. :D :runaway

Jinak nevím, osobně bych si spíše koupil PDA s GPS, páč bych navigaci používal min. a jen v nutných případech. Větší přínos by pro mě mělo PDA, hlavně abych mohl hrát Bubble Breaker. :thumb
Zoidik (1405)|19.5.2008 06:17
Já to vidím jako hl.hl. a Alf 1, 2, 4. Pořídil jsem TomTom 720GO. Oprotí jiným navigacím, se mi u něj líbí funkce map share pro uživatelské aktualizace map, co se týče různých uzavírek a dopravních potížích. uvedl bych k tomu ale také jednu nevýhodu. Těchto informací je k dispozici hodně, ale velmi těžko se hledají pro naši kránou republiku. Asi tuhle možnst naši spoluobčané s TomTomem moc nevyužívají což je škoda.
Zdeněk Eisenhammer (13)|19.5.2008 13:44
Osobně na navigaci oceňuji větší úhlopříčku displeje, takže minimálně bych vybíral mezi modely s 4,3" displejem, raději ještě více. Takže kromě uvedených požadavků na rozšiřitelnost/aktualizace map bych do podmínek ke koupi doplnil ještě tento parametr.
Škoda, že SONY v Evropě s navigacemi končí, jejich model U93T se mi dost líbil, možná bych u něj překousl i ty Memory Sticky místo SD :-)
mstejska (2912)|20.5.2008 20:54
Ted se zrovna rozmyslim, kterou navigaci na dovolenou. No a zatim vitezi Garmin Nuvi 250W s mamama evropy. na Pixmanii ho ted maji za skvelou cenu ~4400. Tak jestli nenajdu neco proti tak asi zvitezi. Napred se mi libil Dynavix delta. Akorat po tom co jsem si precelt recenzi, mam strach abych dojel tam kam chci. Pisou tam, ze ma prblemy s vypocitanim delsich tras (po evrope) a je desne pomaly.
ICEBOSS (3435)|28.5.2008 16:15
1, - mapa je zaklad
4, - aktualni mapa je zaklad :)
3, - na delsi cesty se to hodi
2, - snad to nemuze byt nikdy tak spatny, aby se to nedalo pouzivat...